Policjant groził mężczyźnie, że jak się nie uspokoi to powie jego mamie, że jest gejem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nowe metody policyjne w akcji!

Funkcjonariusz z Saskatoon w Kanadzie starał się opanować pijanego i agresywnego młodego mężczyznę. W pewnym momencie, w akcie desperacji, zagroził mu, że zadzwoni do jego mamy i powie jej, że jej chłopak jest gejem.

Niewątpliwie, są to nowe sposoby na radzenie sobie z pijanymi ludźmi, na pewno niekonwencjonalne, trudno orzec czy skuteczne.

– Ten komentarz to było coś w stylu – OK, zadzwońmy do Twojej mamy – mówi prokurator Ainsley Furlonger – Myślę, że to wynika raczej z rozdrażnienia policjanta, ale to tak naprawdę nie ma znaczenia.

Konfrontacja z mężczyzną była tak traumatyczna, że młody mężczyzna defekował w spodnie.

Ostatecznie, chłopak został oskarżony o napaść na policjanta, po tym jak napluł na niego w trakcie przepychanki.

Jak wskazuje prokurator, policja została wezwana przez kobietę, która natknęła się na swojego przyjaciela, bohatera całej historii, podczas stosunku z innym mężczyzną i przestraszyła się, po czym zadzwoniła na policję.

Policja przyjechała i wyciągnęła chłopaka na korytarz. Był bez koszulki, bez butów, ale i choć był dość pijany, początkowo kooperował z funkcjonariuszami. W tym momencie, policjanci chcieli po prostu zawieźć go do domu. Wszystko się zmieniło, gdy przyznał się, że uprawiał seks oralny z innym mężczyzną i boi się, że ta informacja dotrze do jego rodziców.

Policjanci zmartwili się o jego bezpieczeństwo i chcieli go aresztować za bycie pijanym w miejscu publicznym. Wtedy zaczął być agresywny.

Sytuacja się rozwija, prawdopodobnie wszystko skończy się w sądzie.

Reklama