Osiedle Locus w Rumi. Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A., będącej wiodącym deweloperem w Polsce, rozpoczyna sprzedaż kolejnych 50 mieszkań (budynek nr 2) w ramach swojej pierwszej inwestycji – Locus w Rumi Janowo, graniczącej z Gdynią. Mieszkania powstaną w 4-piętrowym budynku zlokalizowanym na rogu ulic Dąbrowskiego i Stoczniowców. Termin przekazania gotowych mieszkań to II kwartał 2020 roku. Docelowo na terenie inwestycji powstanie 271 lokali w czterech budynkach.

Nazwa osiedla Locus nawiązuje do atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu zieleni, z doskonałą infrastrukturą miejską oraz komunikacyjną, umożliwiającą szybki dojazd do Gdyni. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, nadmorskiego Rezerwatu Przyrody, okolicznego Parku Żelewskiego, jeziora Wyspowo, lasów oraz pobliskich plaż (w Rewie i Mechelinkach) zachęca do relaksu w otoczeniu natury, natomiast sąsiedztwo Trójmiasta umożliwia korzystanie z wielu uroków miejskiego życia. Bogata infrastruktura okolicy oferuje m.in.: szkoły i przedszkola, restauracje, banki oraz pasaż handlowo-usługowy.

Locus-Chodnik,-lokalizacja-osiedla

– Kameralna inwestycja Locus jest naszym pierwszym projektem poza ścisłym obszarem Trójmiasta, ale w ramach tej aglomeracji. Rumia jest jednym z najszybciej rozwijających się miast regionu, przyciąga nowych mieszkańców i inwestorów doskonale skomunikowanymi terenami, zielenią, lasami. Locus to wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie bliskość miasta połączoną z kameralną atmosferą zielonej okolicy – mówi Magdalena Reńska, Dyrektor Zarządzająca Euro Styl S.A.

Niska zabudowa osiedla, jasne elewacje, metalowe dekoracje przy balkonach oraz liczne przeszklenia doskonale wpisują się w charakter najbliższej okolicy. Na terenie tej kameralnej inwestycji powstanie m.in. zielony dziedziniec, który miałby tworzyć miejsce spotkań mieszkańców, a całość dopełniać będą: ozdobna i starannie zaprojektowana roślinność oraz przydomowe ogródki.

Najbliższa okolica

Z osiedlem sąsiaduje przystanek linii R, dzięki któremu sprawnie przedostać się można do Gdyni (posiadającej m.in. największy port jachtowy w Polsce), 7 min drogi spacerem zajmie mieszkańcom dotarcie do pobliskiego peronu Rumia SKM oraz jednej z głównych ulic – ul. Jana III Sobieskiego, a do 20 min samochodem potrzeba na dotarcie na teren urokliwych, pobliskich plaż.

Locus-Plac-zabaw

Struktura mieszkań

W ramach nowego etapu inwestycji (budynek nr 2) oferowanych jest 50 mieszkań. W ofercie sprzedaży znajdą się mieszkania o metrażach liczących od 39,72 mkw. do 75,31 mkw. Przemyślane układy pomieszczeń pozwolą na ich funkcjonalną aranżację i użytkowanie. Mieszkania będą posiadać tarasy i balkony lub ogródki usytuowane na parterze w cenie mieszkania. Ceny mieszkań wahają się od 258 310 zł do 452 538 zł. Dla nowego budynku przewidziano 53 miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz specjalne pomieszczenia na jednoślady. Cena pojedynczego miejsca garażowego wynosić będzie od 20 000 zł do 23 000 zł, natomiast koszt pomieszczeń na jednoślady od 3 542 zł do 5 520 zł.