ANYWHERE          TV

Świadomy wybór garderoby to najlepsza oznaka profesjonalizmu

she-is-1

Słyszałyśmy wielokrotnie, że elegancja i wygoda nigdy nie idą ze sobą w parze – możesz być albo profesjonalna i monotonna albo zbyt swobodna i oryginalna, a tym samym zbyt kontrowersyjna.  Ostatnie miesiące wyraźnie pokazały, że potrzebujemy ubrań wygodnych, ale jednocześnie eleganckich i funkcjonalnych. Nudne powtórzenia codziennych biurowych szarości, możemy przełamać nie tylko granatowymi i czarnymi stylizacjami, ale także odważniejszymi kolorami jak czerwień, ciemna zieleń, biel czy delikatne groszki!  Takie rozwiązania pobudzają do działania i pozytywnego myślenia w tym wyjątkowym czasie, a także sprawiają, że czujemy się atrakcyjne. Teraz, kiedy wracamy powoli do wytężonego, szybszego trybu życia i pracy w ciągłym ruchu, szczególnie ważne jest zadbanie o profesjonalną garderobę kapsułową. Pod hasłem ‘profesjonalna’ nie kryje się jednak bezwzględny, chłodny perfekcjonizm spódnicy za kolano i zapiętej na ostatni guzik marynarki, ale raczej wielozadaniowość, praktyczność, etyczna produkcja i uniwersalność. Taka jest Kobieta naszych czasów – świadoma konsumentka, która nie boi się wyzwań. Nie ma czasu na rozmyślanie godzinami przed szafą ani tym bardziej przy sklepowych witrynach na sezonowych wyprzedażach. To Kobieta, którą określa nie tyle prostota, co klasyka i minimalizm, ale w wydaniu nieco odważniejszym – jest śmiała i olśniewająca, a przy tym docenia komfort i wytycza własne standardy. Z myślą o takich właśnie konsumentkach powstała polska marka She Is.

Klasyczne fasony w uniwersalnych kolorach to zaledwie podstawa filozofii marki – w nadchodzącej kolekcji She Is czeka nas o wiele więcej odzieżowych must have (a nawet She-must-have). Znajdziemy w niej ubrania z ekologicznych, naturalnych, a co za tym idzie delikatnych i oddychających materiałów. Już niedługo zobaczymy letnie sukienki, w tym niestarzejące się w świecie mody szmizjerki wykonane z lnu czy z tencelu, który jest włóknem delikatnym jak jedwab, mocnym jak poliester, chłodnym jak len lub ciepłym jak bawełna, słowem – jest namacalnym luksusem. W dodatku pozyskiwanym z drewna i biodegradowalnym.

Reklama
Advertisement

Capsule Wardrobe, którą z łatwością skompletujemy w oparciu o ofertę sklepu Sheis.pl to doskonale łączące się ze sobą zestawy, zaoszczędzony czas i pieniądze, a przy tym jakość, świadomość modowa i dopasowanie garderoby do stylu życia. W letnich szafach kapsułowych każdej z nas, powinny pojawić się wspomniane wcześniej szmizjerki czy sukienki ołówkowe, które łatwo połączymy ze szpilkami bądź czółenkami i żakietem, ale także ich zyskujące coraz więcej zwolenniczek alternatywy – garnitury, w których czujemy się zarówno pewnie, jak wygodnie. Najlepszy wybór spodni na ciepłe dni to zdecydowanie cygaretkowe długości 7/8 i  szerokie kuloty, które wraz z koszulami z bawełny w splocie satynowym, nadadzą naszym stylizacjom modowy szyk. Wszystko to zbudowane wokół jasnych i delikatnych kolorów: bieli, beżu, pasteli, różu i błękitu  spowitych w bawełnę, chłodzący len czy elegancką ekologiczną wiskozę. Stałym elementem letniej garderoby są też nakrycia głowy i apaszki, równie ważne jak promienny uśmiech i dobre samopoczucie, których nie zabraknie w wizerunku zrelaksowanej, pewnej siebie, gotowej na nowe wyzwania i przede wszystkim  dobrze ubranej Kobiety.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE