ANYWHERE          TV

Reveal. Handmade Stories – niebanalne rękodzieło stworzone tylko dla Ciebie!

reveal-1

REVEAL. HANDMADE STORIES to marka rękodzielnicza łącząca zamiłowanie do minerałów i niebanalnych dodatków. Tworzy unikalne zawieszki do torebek, bransoletki oraz breloki, a każdy wzór jest zainspirowany podróżniczym wspomnieniem, wymarzoną destynacją lub zrodzony z fascynacji pięknem otaczającej przyrody.

To oferta dla entuzjastek kamieni naturalnych i modowych akcesoriów, w których główną rolę odgrywają minerały o magnetyzujących barwach. Więc jeśli chcesz wnieść trochę koloru do swojej codzienności, czerpać energię dzięki mocy minerałów lub po prostu lubisz oryginalne dodatki – Reveal to świetna propozycja dla Ciebie.

Reklama
Advertisement

Autorką tej wyjątkowej marki jest Kasia z Wrocławia. Główną inspiracją dla ręcznie robionych akcesoriów są proste, acz wyraziste motywy pochodzące wprost z natury, odkrywającej bogactwo barw i roślinności wraz ze zmieniającymi się porami roku. Z kolei umiłowanie do podróży pozwala czerpać z atmosfery i folkloru odwiedzanych miejsc.

Oczywiście, Reveal. Handmade Stories, jako marka rękodzielnicza, to nie tylko akcesoria dostępne na stronie internetowej https://www.reveal-handmadestories.pl/, ale także personalizowane zamówienia realizowane bezpośrednio pod klientkę. Jak wskazuje sama nazwa marki – Handmade Stories – czyli ręcznie robione historie, stają się połączeniem drogi Kasi oraz klientki, by wspólnie stworzyć niepowtarzalne akcesoria, czerpiąc po części z doświadczenia i charakteru obu Pań. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej klientki oraz możliwości personalizacji akcesoriów i biżuterii, rękodzielnictwo Reveal to świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Taki, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Wielką popularnością cieszą się zawieszki do torebek, które odświeżają ich wygląd i nadają im zupełnie nowego charakteru. Świetnie prezentują się także bransoletki oraz breloczki, które ozdobić mogą właściwie każdy przedmiot, dodając do niego nieco artyzmu w codzienności.

WWW: https://www.reveal-handmadestories.pl/

FB: https://www.facebook.com/RevealHandmadeStories/

IG: https://www.instagram.com/reveal_handmade_stories/

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE