Przez 9 lat dostawał pizze, których nigdy nie zamawiał

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

65-letni mężczyzna z Flandrii nie może spać, gdyż przez 9 lat jego życia nieustannie dostaje pizze, których nie zamówił, niekiedy kilka razy w ciągu jednego dnia.

Na początku myślał, że to zwykła pomyłka, ale kiedy pizze, kebaby, pity i wszelkiego rodzaju jedzenie na dowóz zaczęło lądować pod jego drzwiami zaczął się zastanawiać.

– To działo się w ciągu tygodnia, w weekend, o jakiejkolwiek porze dnia i nocy. Dowozy przychodziły z okolicy, ale także z sąsiadujących dzielnic – opowiada Jean Van Landeghem – Nie mogę spać. Trzęsę się, kiedy słyszę skuter na ulicy. Boję się, że ktoś przyjedzie z pizzą kolejny raz. Za każdym razem odmawiałem dostawy i za nic nie płaciłem.

Jak się okazuje, było to uciążliwe nie tylko dla niego, ale także dla restauracji. Van Landeghem podliczył, że gdy pewnego dnia przyjechało do niego 10 dostawców, całość dowiezionego jedzenia kosztowała aż 450 Euro.

– Moja kumpela z Herenthout też przechodzi przez coś takiego. Dostaje pizze, których nie zamawiałe przez ostatnie 9 lat.

Mimo zgłoszenia sprawy na policję, mężczyzna wciąż nie wie kto go nęka.

Jak się okazuje, nawet ten wspaniały odgłos, kiedy o 2 w nocy przyjeżdża dostawca pizzy, w dużej ilości może okazać się przekleństwem.

Reklama