Seks z osobą, z którą się nie mieszka, oficjalnie zakazany w Wielkiej Brytanii

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Co kraj to obyczaj.

Nie da się jednak ukryć, że kuriozalne przepisy wprowadzone przez Brytyjczyków sprawiły, że wiele osób podniosło brwi ze zdziwienia.

Jak wskazują bowiem nowe przepisy wprowadzone w Wielkiej Brytanii – spółkowanie z kimś, z kim nie mieszka się pod jednym dachem, w przypadku złapania przez policję, może skutkować kartoteką.

Pojawiają się w związku z tym nowe interpretacje przepisów. Nowe regulacje wskazują bowiem, że nie można być w domu osoby, z którą się nie mieszka bez rozsądnego powodu. Wśród rozsądnych powodów wymienia się pogrzeb, profesjonalne sporty, kariera czy nie do pogodzenia zobowiązania związane z pracą.

Jeżeli chodzi o pogrzeby to można zostać u kogoś na noc na przykład, jeśli jest się z bliskiej rodziny. Sportowcy natomiast mogą przebywać w innej lokacji niż ich miejsce zamieszkania, jeśli trenują na jakieś zawody (czyli można np. spać w domu swojego trenera lub rodzica).

Co ciekawe – wciąż można spotykać się w grupach do sześciu osób pod chmurką, toteż, zgodnie z nowymi przepisami, jeśli przyjdzie ochota na zewnątrz to jak najbardziej możemy sobie na to pozwolić, jeśli nie jest to sprzeczne z innymi przepisami.

Reklama