Złapano 31-latka, który zgwałcił kucyki w parku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Według policji, funkcjonariusze w Delaware po długim śledztwie aresztowali mężczyznę, który wykorzystywał seksualnie kucyki. Władze twierdzą, że ich śledztwo rozpoczęło się w lutym po donosach odnośnie pokrzywdzonych koni w New Castle County Carousel Park i Equestrian Centre w Delaware.

 

Podczas jednego incydentu policja odnotowała, że 17-letnia czarno-biała klacz została zraniona i miała trudności z oddychaniem. Później odnaleziono 20-letnią klacz ze sznurkiem owiniętym wokół tylnych nóg, jak można wyczytać w oświadczeniu władz.

 

Film znaleziony w materiale dowodowym uchwycił podejrzanego podczas napaści, lecz jak twierdzi policja, nie udało się zidentyfikować jego tożsamości. Władze twierdzą, że 20 kwietnia 31-letnia brązowa klacz została zgwałcona. Z powodu nakrycia twarzy podejrzanego, oficerowie przez długi czas nie byli w stanie go zidentyfikować. Po uzyskaniu dostępu do lepszej jakości sprzętu monitorującego ulice, policja mogła dokonać aresztowania. 31-letni Michael Riego, został rozpoznany podczas wiązania tylnych nóg kucyka około północy 21 maja.

 

Po przybyciu policja zastała Riego ukrywającego się w rogu stoiska i aresztowała go. Został on oskarżony o dwa akty bestialstwa i dwa włamania. Dochodzenie jest nadal w toku i przewiduje się dodatkowe zarzuty. Wszystkie kucyki były leczone przez lekarza weterynarii z rodziny koni i wznowiły normalne codzienne czynności.

 

Źródło: https://6abc.com/man-arrested-for-sexually-assaulting-ponies-police-say/6202917/?

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

[instagram-feed]

Reklama

Reklama