Twórca „Black Mirror”: pora napisać coś zabawnego

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Fascynacja twórczością podejmującą temat upadków społeczeństw wydaje się być w tym momencie nieco wyciszona. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Charlie Brooker, twórca kultowego „Black Mirror”, który stwierdził, że nie ma obecnie potrzeby na kolejne, nieco przygnębiające w kontekście społecznym, produkcje.

„Black Mirror” lub po naszemu „Czarne lustro”, jest jedną z najpopularniejszych produkcji Netflixa, która opowiada o problemach, z którymi wiąże się rozwój cywilizacji i nowoczesnej technologii.

Wyczekiwany przez wiele osób szósty sezon serialu prawdopodobnie ukaże się później:

  • Ostatnimi czasy byłem bardzo zajęty. Nie wiem, czy mogę zdradzić szczegóły tego, nad czym obecnie siedzę. W tym momencie nie wiem, czy znieślibyśmy kolejne produkcje o społecznej deprawacji, więc obecnie nie piszę scenariusza „Black Mirror”. Chce odświeżyć moje umiejętności jako komika, więc piszę scenariusze, które mnie bawią – powiedział Charlie Brooker.

Twórca nie wypowiada się odnośnie przyszłości „Black Mirror”. Na ten moment pozostaje nam się cieszyć z pięciu sezonów, które do tej pory się ukazały na Netflixie.

Reklama

Koalizja

Bardzo, bardzo teraz. Właściwie w tej chwili. Gdzieś i może