Liqui Moly przekaże oleje silnikowe warte 3 miliony euro niemieckim służbom

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Każdy stara się pomóc, jak może. Wcześniej pisaliśmy o tym, że Eminem przekazał szpitalowi kubki z „Mom’s Spaghetti”, a teraz okazało się, że prezes firmy Liqui Moly, jednego z największych producentów olejów silnikowych, przekaże towar warty trzy miliony euro na rzecz niemieckich służb.

Początkowo Ernst Prost chciał podarować oleje warte milion euro. Po dłuższym zastanowieniu postanowił zwiększyć ilość asortymentu, który trafi do Niemiec. Dostać go ma pomoc drogowa naszych sąsiadów, a także policja, straż pożarna i przede wszystkim służby medyczne.

Reklama

Prawidłowo działający silnik to podstawa. Ciężko sobie wyobrazić sytuację, w której ambulans nie może dojechać do pacjenta z powodu usterki?

  • Kto chciałby utknąć w drodze do szpitala w karetce, tylko i wyłącznie dlatego, że silnik się zepsuł? To zwyczajny gest. Przekażemy towar warty nie milion, a trzy miliony euro – powiedział prezes Liqui Moly, Ernst Prost.

Służba drogowa, medyczna, policja i straż pożarna mogą się ubiegać o darmowe oleje. Nie wiem jak Wy, ale przy następnym przeglądzie dopłacę za to, by silnik mojego auta pracował na oleju Liqui Moly.

Reklama