Maciej Stuhr będzie głosował na…Dudę? [VIDEO]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nie każdy pała miłością do Prezydenta Polski. Są jednak i tacy, którzy na ścieżkę miłości do Andrzeja Dudy się nawracają.

Nasz Prezydent otwiera się na nowe. Ostatnio założył sobie nawet TikToka – tak, tego TikToka! Zapewne pod wrażeniem tego był też Maciej Stuhr, który przyznał, że w zbliżających się wyborach (przynajmniej na ten moment) odda głos na … Dudę. Aktor wrzucił do sieci filmik, w którym „spowiada” się ze swoich przemyśleń.

  • Kochani, podobnie jak i wy od miesiąca jestem w domu. Mam sporo czasu na przemyślenia. Postanowiłem, że w związku ze zbliżającym, galopującym terminem wyborów, postanowiłem, że zagłosuję na Andrzeja. To jest mój kandydat. Kandydat marzeń. Dlaczego? Dlaczego myliłem się? Dlaczego nie dostrzegałem tego, co widoczne na pierwszy rzut oka? Nie wiem – tłumaczy Stuhr.
  • Wybitny fachowiec, znawca prawa. On prawo ma w jednym palcu, a ten palec ma w Dudzie Andrzeju ogromne znaczenie. Ten palec prawa. Wybitny mówca, orator bez kartki na każdy temat. Poliglota. Zbawca narodu właściwie. Uratował ciało Chrystusa przed upadkiem. Potrafi zmniejszyć zwiększającą się ilość wirusa w powietrzu. Ma też inne zalety. Ma żonę. Jest niezależny. Jest tak niezależny. Wszyscy choćby wokoło mówili mu “Nie podpisuj”, on podpisze. Nawet jeśli zdrowy rozsądek podpowiada “Nie podpisuj”, on podpisze. Przystojny, rezolutny, aktywny, doświadczony, doceniany na arenie międzynarodowej i krajowej – dodaje aktor.

Maciej Stuhr przygotował także piosenkę, którą ułożył specjalnie dla Andrzeja Dudy. Sprawdźcie sami:

Reklama