Food Service Summit 2019 – Ucz się od najlepszych!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

6. edycja Food Service Summit – największej ogólnopolskiej konferencji branży HoReCa (Hotel, Restaurant, Catering/Café) – odbędzie się 5 marca w Małej Warszawie przy ul. Otwockiej 14 w stolicy.
Konferencja w ramach swojego programu ideowego ma na celu odkrycie kart sukcesu ludzi tworzących cenione i popularne restauracje w Polsce. Według organizatorów, uczestnictwo w Food Summit Service jest korzystne nie tylko dla doświadczonych graczy branży HoReCa, ale także dla debiutantów chcących uczyć się od najlepszych w biznesie. Jest to także świetna okazja by zapoznać się z najnowszymi trendami i odkrycie nowych ścieżek rozwoju dla własnej działalności.
Na uczestników czeka wiele interesujących wydarzeń. Przygotowany cykl wykładów może przyczynić się, dzięki nieocenionemu doświadczeniu ekspertów z całego kraju, do wprowadzenia innowacji, które trudno sobie wyobrazić bez odpowiedniego przykładu. Wśród prelegentów można wymienić Tadeusza Müllera – właściciela Make Me Food, Pawła Lorocha – dziennikarza Antyradia oraz Grzegorza Wejera – dyrektora handlowego firmy Winne Pola.
Oprócz wykładów, podczas konferencji odbędzie się także cykl warsztatów, w ramach których uczestnicy będą mogli trenować, testować, degustować, analizować, budować zespoły, a wszystko to pod okiem wytrawnych w swoim fachu trenerów. Podczas konferencji nauczyć się będzie można m.in. jak tworzyć ideę restauracji i jak o niej opowiadać w social mediach oraz o budowaniu zespołu i nowoczesnych modelach przywództwa w gastronomii.
Nie ma jednak jak nauka od najlepszych. Podczas Food Service Summit odbędzie się także cykl case study, czyli w skrócie – jak oni to zrobili – od pomysłu do konceptu, patentu na konkret i wzbicia się na wyżyny własnego biznesu.
Wieczorem udać się będzie można natomiast na specjalny bankiet, na którym zadbać można o nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz przeprowadzenia rozmów twarzą w twarz z ekspertami.
Więcej informacji na stronie:
http://foodservicesummit.pl/

Reklama

Przeczytaj również

HEART BREAKER

Poprzedni Następny ZDJĘCIA: Wojciech Jachyra MODEL: Max Barczak | |

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama