ANYWHERE          TV

6000 schodów do sukcesu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Sztukę kochał najmocniej. Efekt? Przez 78 lat swojej kariery namalował ponad 13,5 tysiąca obrazów. Dzięki pasji Pablo Picasso zapisał się na kartach historii jako najbardziej twórczy malarz świata. Bo sukces skrada się tylko do tych, którzy w pracę wkładają całe swoje serce. Sukces nie ominął też sklepu e-zegarek.pl.

Wszystko zaczęło się w 2005 roku. W momencie, kiedy rynek internetowej sprzedaży zegarków był podzielony pomiędzy dwa sklepy, na scenę wkroczył kolejny, trzeci gracz. Jego właścicielom od początku przyświecał tylko jeden cel: stworzyć miejsce inne od pozostałych. Szeroka oferta? Owszem, ale to jedynie początek. Tu, niczym na górskim szlaku, potrzebny jest przewodnik, który dopilnuje, aby w bogatym świecie zegarków nikt nie zgubił drogi. A to, jak się okazuje, wcale nie jest takie trudne. Stare powiedzenie mówi, że od przybytku głowa nie boli. Ale też jego autor nie doczekał odwiedzin strony sklepu www.e-zegarek.pl. To właśnie tam można zapoznać się z ofertą obejmującą ponad 6000 produktów. Brzmi groźnie? Jest i dobra wiadomość: sklep, obok bogactwa asortymentu, to również doświadczony zespół, przed którym zegarki nie mają sekretów. Właściwi ludzie na właściwym miejscu żadnego pytania nie pozostawią bez odpowiedzi.

zegarki_2

Klient ma do dyspozycji 40 marek zegarków. Różni je niemal wszystko, od wyglądu poczynając, na cenie kończąc. Z pewnością dla każdego znajdzie się tu coś dobrego. Można zatem wybierać pomiędzy zegarkami o nieco bardziej sportowym charakterze (Tommy Hilfiger, Fossil, Vostok), jak również ponadczasową klasyką (Orient, Roamer, Junghans, Atlantic). Nie zabraknie również czegoś dla zwolenników mocniejszych emocji w postaci zegarków Oris, Aviator, AVI-8 oraz wszystkich tych, którzy wystawiają je na najcięższą próbę (CAT, Swiss Military Hanova). Obok samych zegarków sklep oferuje też paski oraz akcesoria. Tu również można liczyć na pomoc i doradztwo ze strony zespołu.

Reklama

zegarki_1

Wybór zegarka musi być dobrze przemyślaną decyzją. Wymarzony egzemplarz nie może być bowiem zbyt duży, za ciężki czy też mało czytelny. O ile ocena tych parametrów na podstawie samego zdjęcia może być bardzo trudna, o tyle możliwość zobaczenia i dotknięcia zegarka na żywo potrafi znacznie ułatwić zadanie. To zaważyło na decyzji sklepu, aby nie ograniczać się jedynie do obecności w siec,i lecz również przygotować profesjonalny showroom. W sercu Warszawy, przy ulicy Puławskiej 10/32, w zaciszu biura, na wielkich sofach obitych miękką skórą, bez zbędnego pośpiechu można odpowiedzieć sobie na pytanie, który zegarek spełnia wszystkie nasze oczekiwania.

zegarki_3

Już od 12 lat sklep obsługuje klientów na terenie całej Polski. Obok tych detalicznych znajdują się również duże firmy i korporacje. Na życzenie klienta dostępna jest również usługa grawera. Aby wizyta w e-zegarek.pl ani przez chwilę nie stanowiła dla nikogo problemu, możliwe są nie tylko zakupy z odroczonym terminem płatności (do 30 dni), ale również nabycie wybranego produktu w ratach 0%. Mimo ugruntowanej pozycji na polskim rynku, firma nie próżnuje. Wiedzę oraz cenne porady można zdobywać na blogu, który jest widoczny z poziomu strony www.e-zegarek.pl O nowościach oraz promocjach sklep systematycznie informuje na swoich kanałach w social mediach. Warto zatem dołączyć do społeczności zgromadzonej wokół firmowego profilu. Konkurencja nie śpi, ale mimo to sklep nadal pozostaje jednym z największych tego typu w naszym kraju. Bo jak mawiał pewien pisarz: „Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach”. E-zegarek.pl z każdym rokiem wspina się na kolejne piętro ani przez chwilę nie łapiąc zadyszki. I oby tak zostało.

Przeczytaj również

Reklama