WIĘCEJ dla Twojego wnętrza

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie swoje wymarzone domowe wnętrze? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, oznacza to, że jego realizacja jest możliwa! Pomogą w tym specjaliści z WFM KUCHNIE, którzy są gotowi urzeczywistnić nawet najbardziej wymagające idee.

Zapomnijmy o czasach, w których kuchnia stanowiła tylko robocze miejsce do przygotowywania posiłków. Dziś wiemy doskonale, że w środowisku domowym jest to ta przestrzeń, w której zawsze chcemy czuć się komfortowo i wspólnie z najbliższymi osobami celebrować każdy dzień. Nie istnieje jeden czy nawet kilka wzorów na kuchnię idealną – każdy z nas ma nieco inne wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać oprawa tego wyjątkowego miejsca. Właśnie dlatego misja firmy WFM KUCHNIE oparta jest na wartościach takich jak empatia i wsłuchiwanie się we wszystkie potrzeby klienta. Nowoczesność czy klasyka? Drewno czy metal? Biel czy ciepłe barwy? Certyfikowani projektanci z bogatym doświadczeniem chętnie poznają Twoją wizję i używając swojego know-how, nadadzą jej realne kształty, mając przy tym na uwadze funkcjonalność, ergonomię i estetykę zastosowanych rozwiązań.

wfm_1

Bez względu na to, jakie cechy będzie mieć Twoja wymarzona kuchnia, jednego możesz być pewny – każdy wybrany przez Ciebie element zostanie wykonany z materiałów o najwyższej jakości znanych i innowacyjnych marek europejskich i światowych i wzornictwie zgodnym z najnowszymi trendami. Trwałość mebli potwierdza 5-letnia gwarancja, udzielana do każdej zamówionej aranżacji. Za tą gwarancją stoi stabilny podmiot z 72-letnią tradycją.

Reklama

wfm_5

O tym wszystkim przekonać się można w nowym salonie WFM KUCHNIE w Galerii City Meble przy al. Grunwaldzkiej 211 w Gdańsku. Lokal ten znacząco różni się od standardowych obiektów o tym profilu, ponieważ oprócz biura sprzedażowego i ekspozycji stanowi on również tętniące życiem miejsce spotkań i multimedialnych eventów. Umożliwia to m.in. kompletnie wyposażona, zainstalowana i gotowa do użytku kuchnia, na której odbywać się mogą efektowne pokazy live cooking. Nie brakuje również przestrzeni dla architektów i projektantów, gdzie w spokoju może dokonywać się praca koncepcyjna nad projektem.

wfm_2

Pod tym samym adresem – Grunwaldzka 211 – odnajdziemy również galerię gotowych aranżacji wnętrz Szynaka Meble & moelke kuchnie. W przestronnym salonie na własne oczy możemy zobaczyć 20 kolekcji mebli mieszkaniowych Szynaka Meble z linii Trend Line i Prestige Line. W ofercie są praktycznie wszystkie elementy, jakie mogą być przydatne w tworzeniu salonu, sypialni, jadalni, biura, czy pokoju dziecięcego. Będąc na miejscu, warto za jednym zamachem zobaczyć pomysły na realizacje przestrzeni kuchennych moelke kuchnie. Bogata oferta łączy w sobie kreatywność i oryginalność stosowanych rozwiązań z prostotą i atrakcyjnością cen. Dzięki połączeniu oferty mebli kuchennych i mieszkaniowych salon proponuje efekt synergii w postaci kompleksowej oferty mebli dla klienta w jednym miejscu. W końcu łączenie pokoju dziennego z kuchnią to już ugruntowana tendencja, a przyszłość to pomieszczenia multifunkcyjne.

Przekonaj się sam!

wfm_4

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama