ANYWHERE          TV

WIĘCEJ dla Twojego wnętrza

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie swoje wymarzone domowe wnętrze? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, oznacza to, że jego realizacja jest możliwa! Pomogą w tym specjaliści z WFM KUCHNIE, którzy są gotowi urzeczywistnić nawet najbardziej wymagające idee.

Zapomnijmy o czasach, w których kuchnia stanowiła tylko robocze miejsce do przygotowywania posiłków. Dziś wiemy doskonale, że w środowisku domowym jest to ta przestrzeń, w której zawsze chcemy czuć się komfortowo i wspólnie z najbliższymi osobami celebrować każdy dzień. Nie istnieje jeden czy nawet kilka wzorów na kuchnię idealną – każdy z nas ma nieco inne wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać oprawa tego wyjątkowego miejsca. Właśnie dlatego misja firmy WFM KUCHNIE oparta jest na wartościach takich jak empatia i wsłuchiwanie się we wszystkie potrzeby klienta. Nowoczesność czy klasyka? Drewno czy metal? Biel czy ciepłe barwy? Certyfikowani projektanci z bogatym doświadczeniem chętnie poznają Twoją wizję i używając swojego know-how, nadadzą jej realne kształty, mając przy tym na uwadze funkcjonalność, ergonomię i estetykę zastosowanych rozwiązań.

wfm_1

Bez względu na to, jakie cechy będzie mieć Twoja wymarzona kuchnia, jednego możesz być pewny – każdy wybrany przez Ciebie element zostanie wykonany z materiałów o najwyższej jakości znanych i innowacyjnych marek europejskich i światowych i wzornictwie zgodnym z najnowszymi trendami. Trwałość mebli potwierdza 5-letnia gwarancja, udzielana do każdej zamówionej aranżacji. Za tą gwarancją stoi stabilny podmiot z 72-letnią tradycją.

Reklama
Advertisement

wfm_5

O tym wszystkim przekonać się można w nowym salonie WFM KUCHNIE w Galerii City Meble przy al. Grunwaldzkiej 211 w Gdańsku. Lokal ten znacząco różni się od standardowych obiektów o tym profilu, ponieważ oprócz biura sprzedażowego i ekspozycji stanowi on również tętniące życiem miejsce spotkań i multimedialnych eventów. Umożliwia to m.in. kompletnie wyposażona, zainstalowana i gotowa do użytku kuchnia, na której odbywać się mogą efektowne pokazy live cooking. Nie brakuje również przestrzeni dla architektów i projektantów, gdzie w spokoju może dokonywać się praca koncepcyjna nad projektem.

wfm_2

Pod tym samym adresem – Grunwaldzka 211 – odnajdziemy również galerię gotowych aranżacji wnętrz Szynaka Meble & moelke kuchnie. W przestronnym salonie na własne oczy możemy zobaczyć 20 kolekcji mebli mieszkaniowych Szynaka Meble z linii Trend Line i Prestige Line. W ofercie są praktycznie wszystkie elementy, jakie mogą być przydatne w tworzeniu salonu, sypialni, jadalni, biura, czy pokoju dziecięcego. Będąc na miejscu, warto za jednym zamachem zobaczyć pomysły na realizacje przestrzeni kuchennych moelke kuchnie. Bogata oferta łączy w sobie kreatywność i oryginalność stosowanych rozwiązań z prostotą i atrakcyjnością cen. Dzięki połączeniu oferty mebli kuchennych i mieszkaniowych salon proponuje efekt synergii w postaci kompleksowej oferty mebli dla klienta w jednym miejscu. W końcu łączenie pokoju dziennego z kuchnią to już ugruntowana tendencja, a przyszłość to pomieszczenia multifunkcyjne.

Przekonaj się sam!

wfm_4

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

[instagram-feed]

Reklama

Reklama