A jednak. Steven Spielberg zażenowany decyzją córki?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Tak coś nam się wydawało, że prędzej czy później legenda światowego kina, Steven Spielberg, podzieli się swoimi przemyśleniami na temat decyzji swojej córki.

A ta, przypomnijmy, zadecydowała, że rozpocznie karierę w branży porno i dodatkowo zacznie się ubiegać  o licencje striptizerki i pracownicy seksualnej. Pisaliśmy wcześniej, że rzekomo według 23-letniej Mikaeli jej rodzice wcale nie są w żaden sposób źli. Ich reakcję opisała krótko i – wydawało się – treściwie: „byli zaskoczeni, lecz wszystko zaakceptowali”.

Teraz okazuje się, że być może wcale tak nie było. Rodzice, czyli Steven Spielberg i Kate Cupshaw – według The New York Post – wcale nie przyjęli tak ciepło decyzji Mikaeli. Gazeta podała, że tak naprawdę są nią zażenowani.

Mikaela Spielberg niedawno publicznie wyznała, że zamierza w pełni pokochać swoje ciało i skapitalizować je w lukratywny sposób. Stąd też podjęła swoją decyzję. W całej sytuacji pojawia się jedno „ale”. Córka reżysera zastrzegła, że nie ma zamiaru odbywać stosunku z innym mężczyzną przed kamerą z racji szacunku do swojego chłopaka, 47-letniego Chucka Punkowa.

Reklama