Samsung Q9F – świetna jakość w każdych warunkach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ten nowy flagowiec Samsunga został wyposażony w bezpośrednie podświetlenie matrycy z wielostrefowym wygaszaniem, co oznacza jeszcze lepszy kontrast i czernie oraz doskonała jakość obrazu bez względu na oświetlenie. Jeśli dodamy do tego technologię HDR 2000 oraz kropki kwantowe, która odpowiadają m.in. za możliwość odwzorowania ponad miliarda odcieni barw z ich pełnym natężeniem, zyskamy rzeczywisty i szczegółowy obraz. Nowa technologia antyrefleksyjna Ultra Black Elite  sprawia, że czernie na ekranie są idealne. Eliminuje też odbicia, dzięki czemu obrazy pozostają ostre i żywe bez względu na kąt oglądania.

 samsung_1

Oglądać filmy, a nie telewizor

Reklama

W nowej serii QLED TV projektanci skupili się na wyeliminowaniu elementów, odciągających uwagę podczas oglądania. Tak powstał One Invisible Connection, czyli jeden praktycznie niewidoczny przewód, który zastępuje wszystkie inne w tym kabel zasilający – od teraz koniec z kablami plączącymi się wokół ekranu. Tryb Ambient to wyeliminowanie czarnej „plamy”, gdy telewizor jest wyłączony. Teraz dosłownie „wtopi” się w przestrzeń. Na ekranie wyłączonego telewizora zobaczymy np. wzór tapety, która znajduje się na ścianie, na której wisi urządzenie czy też jej kolor*. Można też przeobrazić telewizor w osobiste centrum informacji – podejrzymy w trybie Ambient prognozę pogody czy najświeższe newsy. Telewizor można powiesić blisko przy ścianie lub np. na podstawie Studio Stend lub Tower.

samsung_2 

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Follow on Twitter

Reklama

Reklama