Komu przeszkadza kopanie węgla?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

„Bóg się tym światem zachwyca, a człowiek jest ukoronowaniem całego tego dzieła stworzenia”

Marek Jędraszewski, arcybiskup

 

Oto moja autorska próba podejścia do sformułowania kilku definicji na temat Ideologii Ekologizmu. W założeniu ma uporządkować i zsyntetyzować ostatnie wypowiedzi kościelnych hierarchów, przedstawicieli różnych ministerstw i jednego lobbysty, jakie ostatnio pojawiały się w przestrzeni publicznej. Od razu zaznaczam, że mogłem nie wszystko zrozumieć.

EKOLODZY – to totalni ateiści z „klubu Antychrysta”. Chcą zniszczyć Polskę. Zniszczyli już Puszczę Białowieską, niszczą lasy, wsie, polskie rodziny i Kościół.

Fanatycy ekologizmu.

EKOLOGIZM – to totalna wrogość wobec człowieka, wbrew założeniom Stwórcy. Totalny ateizm.

Przejściowo humanizuje zwierzęta, drzewa i rośliny oraz neguje świat chrześcijańskich wartości. Chce utopić człowieka po prostu w niczym. 

Pod płaszczykiem „dbania o środowisko” ideologia ta atakuje również mleczarstwo, hodowle drobiu i zwierząt futerkowych. Wpływa negatywnie na produkcję jaj.

Jednym z głównych celów ekologizmu jest totalna „erotyzacja kultury, kult żądzy i popędu seksualnego”. 

Jednocześnie jest „jednym z motywów zapaści demograficznej w społeczeństwach Zachodu”, gdzie poddaje się ludzi nachalnej propagandzie antykoncepcyjnej i deprawuje lekcjami edukacji seksualnej, co ma na celu zniesmaczenie rodzicielstwa. Za przykład źródła podają Harry’ego Już Nie Księcia, który publicznie oznajmił, że będzie miał najwyżej dwoje dzieci, bo dzieci zwiększają emisję dwutlenku węgla i obciążają naszą planetę.

Ekologizm jest jednym z najniebezpieczniejszych przejawów bytu Antychrysta.

Ideologia ekologizmu opiera się głównie na filozofii tzw. Szkoły Frankfurckiej. 

 
Reklama

SZKOŁA FRANKFURCKA, TAK ZWANA – wrogowie Pana Boga. 

Jest to niemieckie środowisko reinterpretatorów marksizmu, które inspiruje do rewolucyjnych działań ruchy zielonych lewaków oraz „wszelkie związki feministyczno-homoseksualne” (chyba chodzi o lesbijki – przyp. aut.) 

Chcą zdyskredytować ludzi Kościoła.

THUNBERG „HOW DARE YOU”, GRETA – urodzona w Szwecji, niewyluzowana wagarowiczka. Nie panuje nad emocjami i gniewem.

„Człowiek roku” magazynu TIME. Podobnie jak Hitler i Jan Paweł II.

Znana z podpisania manifestu ze szczytu klimatycznego w Madrycie, gdzie winą za globalne ocieplenie obarcza się między innymi, ale jednak głównie patriarchat i z wizyty w polskiej kopalni.

Prawdopodobnie Antychryst.