Focus Hotels z nowym obiektem w Sopocie

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Reprezentacyjna część Sopotu wzbogaciła się o nowy hotel, łączący w sobie nowoczesny design z ponadczasową funkcjonalnością. Designerski obiekt Focus Premium w Sopocie, oferuje gościom 70 stylowych pokoi, restaurację, salę konferencyjną, pokój zabaw dla dzieci oraz saunę i salę fitness.

Hotel mieści się w ścisłym centrum miasta przy ulicy 1 Maja 7 w Sopocie. Stanowi tym samym dogodną bazą wypadową do plażowania, nocnej zabawy czy zwiedzania Sopotu i całego Trójmiasta. Od modnej ul. Bohaterów Monte Cassino hotel dzieli zaledwie 200 metrów, od mola i sopockiej plaży – 1 km. Z Dworca PKP Sopot dojdziemy do obiektu w ciągu kilku minut.

Focus Hotel Premium Sopot oferuje 70 stylowych pokoi w nowoczesnym stylu skandynawskim. Goście mają do dyspozycji restaurację serwującą dania kuchni międzynarodowej w nowoczesnym wydaniu oraz saunę i salę fitness.

focus_sopot_1

Reklama

Obiekt wyróżnia charakterystyczna pofalowana elewacja budynku nawiązująca do nadmorskiej lokalizacji. Wnętrze obiektu zostało zaprojektowane w sposób nowoczesny łącząc modernistyczny beton z naturalnym drewnem. Sercem hotelu jest stylowy i harmonijny lobby bar nad którym dominuje designerski mural w stylu street art.

Hotelowy parking na 56 miejsc postojowych został przygotowany z wykorzystaniem automatycznego systemu parkingowego MODULO, będącego autorskim rozwiązaniem MAKRUM Projekt Management, spółki również należącej do GK IMMOBILE. Innowacyjne rozwiązanie pozwala powielić liczbę miejsc parkingowych na dostępnym terenie, nie ingerując w jego architekturę.

– Pierwszy raz w historii naszej działalności, postawiliśmy na tak unikalny i charakterystyczny wystrój i gustowne połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. Finalnym efektem tych działań było powstanie pierwszego hotelu Focus w stylu butikowym, który fantastycznie wpisuje się w architekturę Sopotu. Inwestycję uważam za duży sukces naszej sieci i jestem przekonany, że obiekt spotka się z pozytywnymi opiniami mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

focus_sopot_3_1

Focus Hotel Premium Sopot oferuje także kameralną salę konferencyjną  o powierzchni 40 m kw. Nowoczesny sprzęt audiowizualny, ergonomiczne wyposażenie oraz szeroka oferta tzw. przerw kawowych oraz menu lunchowego, to kolejne wyróżniki nowego obiektu.

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci.

 

fot.: materialy prasowe

Reklama

Dyniak

– Jak można wywalać gnój w klapkach? – pytam tego wieśniaka. Nie