Mezzo: Nowa inwestycja Euro Stylu

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Gdański Euro Styl S.A. rozpoczął sprzedaż 76 mieszkań w ramach inwestycji Mezzo, położonej przy ulicy Krynickiej w gdańskiej dzielnicy Przymorze. W ramach osiedla Mezzo docelowo powstaną dwa 8-piętrowe budynki. Autorem projektu budynków jest pracownia Rayss Szymański Architekci.

W budynku B2 zaplanowano 76 mieszkań o metrażach od 38,54 mkw. do 78,10 mkw. Mieszkania będą posiadać przeszklone loggie, tarasy i balkony w cenie mieszkania oraz ogródki – przynależne do mieszkań usytuowanych na parterze budynków. Ceny za mkw. kształtują się od 6 900 zł do 9 180 zł. Docelowo dla mieszkańców osiedla przewidziano łącznie 138 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 52 komfortowe miejsca postojowe na terenie osiedla. Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym kształtuje się od 28 000 zł do 42 000 zł. Hala garażowa mieścić będzie 10 komórek lokatorskich w cenie 2 000 zł/mkw. oraz 53 pomieszczenia rowerowe w cenie 2 200 zł/mkw.

Na terenie osiedla znajdzie się bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych oraz atrakcyjnie zagospodarowane i indywidualnie zaprojektowane tereny zielone. Dla osób lubiących sportowy tryb życia, przewidziano urządzenia street workout – specjalnie wydzielone miejsce na terenie osiedla, w którym mieszkańcy będą mogli uprawiać aktywności sportowe.

Na życzenie klientów deweloper doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania w ramach programu Mieszkanie Pod Klucz.

Reklama

eurostyl_11 2

NOWOCZEŚNIE I EKOLOGICZNIE

Inwestycja wyróżniać się będzie wieloma ekologicznymi rozwiązaniami. Hala garażowa przy niektórych stanowiskach posiadać będzie zasilanie elektryczne, umożliwiające wygodne ładowanie samochodów elektrycznych.

Na terenie inwestycji znajdować się będą także miejsca postojowe dla rowerzystów oraz kilka wiat dla rowerów, skuterów. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli naprawić rowery w specjalnie do tego przeznaczonym punkcie osiedlowym.

W ATRAKCYJNEJ CZĘŚCI GDAŃSKA

Niedaleko inwestycji znajduje się malownicza plaża, place rekreacyjne oraz rozbudowane ścieżki rowerowe. W okolicy znajduje się największy w Gdańsku park im. R. Reagana, w którym mieści się wiele atrakcji, zarówno dla starszych i młodszych, między innymi Kraina Zabawy dla dzieci. Wśród atrakcji sportowych w najbliższej okolicy znajdują się także parki rozrywki: Loopy’s World i Jumpcity (park trampolin).

Inwestycja oddalona jest o niecałe 3 km od plaż Zatoki Gdańskiej oraz mola w Brzeźnie. W niedalekim sąsiedztwie osiedla, oprócz terenów zielonych, zlokalizowane są także największy gdańskie kompleksy biurowe: Arkońska Business Park, Alchemia, Olivia Business Centre.

W pobliżu Mezzo mieszczą się liczne punkty usługowe: Auchan (oddalone o 2 min. od inwestycji), Galeria Przymorze, Alfa Centrum oraz sklepy, apteki i nowoczesne kluby fitness, a także Uniwersytet Gdański.

eurostyl_12 2

Infrastruktura osiedla jest bardzo dobrze rozwinięta, a jego centralna lokalizacja sprzyja poruszaniu się bez samochodów. W zaledwie kilka minut mieszkańcy osiedla będą mogli dotrzeć pieszo do najważniejszych punktów komunikacyjnych. Dojście do najbliższego przystanku autobusowego zajmie zaledwie 4 minuty, zaś do najbliższego przystanku tramwajowego 9 minut. Najbliższa stacja SKM – Przymorze oddalona jest od inwestycji o 13 minut.

– Osiedle Mezzo wyróżniają nowoczesna architektura wpisująca się w wyjątkowy klimat gdańskiej okolicy, ekologiczne rozwiązania, doskonała infrastruktura komunikacyjna w pobliżu inwestycji oraz bliskość Parku im. R. Reagana i Zatoki Gdańskiej. Nasza nowa inwestycja została zaplanowana głównie z myślą o osobach aktywnych, lubiących korzystać z atrakcji miejskiego życia – mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży w firmie EURO STYL.

Termin przekazania lokali (znajdujących się w budynku B2) to III kwartał 2020 roku.

Reklama

Dyniak

– Jak można wywalać gnój w klapkach? – pytam tego wieśniaka. Nie