Debiutanci szturmem wchodzą na moje muzyczne playlisty

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Debiutanci szturmem wchodzą na moje muzyczne playlisty. Tym razem do moich propozycji dołączyłam duet, który ma coś więcej do powiedzenia, niż tylko kilka wyśpiewanych słów i zagranych melodii… śpiewają o tym co nas otacza, o tym o czym powinno się śpiewać w dzisiejszych czasach. Poznajcie ich!

Kozyrska x Sieczak to duet, który łączy w swojej twórczości wpływy rocka, indie, popu oraz muzyki alternatywnej.

Zespół powstał w drugiej połowie 2018 roku w Gdańsku. Tworzy go Joanna Kozyrska-Sieczak odpowiedzialna za teksty i melodię oraz Maciej Sieczak odpowiedzialny za kompozycję, aranżację oraz produkcję muzyczną. Grupa w swoich tekstach porusza tematy odnajdywania się człowieka w nowoczesnym świecie, ekologii, a także relacji międzyludzkich.

Pod koniec 2018 roku duet przygotował pierwsze nagrania demo, z którymi wziął udział w konkursach i przeglądach muzycznych „Będzie Głośno!” Polskiego Radia Czwórka, a także w konkursie piosenki 8 Festiwalu Wschody w Lublinie.

Latem 2019 roku zespół wszedł do studia Tall Pine Records, gdzie podczas trwającej trzy dni sesji nagraniowej zarejestrował cztery utwory, z których dwa zostały wybrane jako single mające na celu promocję duetu. Pierwszy z nich „Czuj Się Dobrze Z Tym” ukazał się 7 października na kanale YouTube oraz mediach społecznościowych grupy. Pod koniec października singiel został zaprezentowany w radiu Czwórka w ramach audycji „Będzie Głośno!”. 

8 listopada utwór miał swoją premierę w platformach streamingowych.

Do drugiego singla zatytułowanego „Plastikowy Świat” zespół nakręcił klip, który został zaprezentowany 1 grudnia. Wcześniej utwór gościł przedpremierowo w audycji Marka Cegielskiego „Muzyczna Strefa Radia Gdańsk”. 6 grudnia singiel zadebiutował w serwisach streamingowych.

Na koniec stycznia 2020 roku zespół ma zaplanowaną kolejną sesję nagraniową podczas której zarejestrowane zostaną utwory na EPkę.

W drugiej połowie 2020 roku, planują nagranie debiutanckiej płyty. Już nie mogę się doczekać. 

Reklama

Organiczność

Powtarzaj za mną: Działam organicznie, działam organicznie  Zamiast:  Muszę bez