Dom szósty

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Spadając w dół, trzymaj głowę w górę. Wtedy największy cios otrzymasz w plecy, trochę w szyję, może też promieniować w tył głowy. Lecąc tak w dół przez całe życie, plecy masz już mocne. Wszystkie cierpienia tego świata dźwigasz na nich.

A więc, masz się za osobę autoagresywną czy też inaczej, autoimmunologiczną, tak się definiujesz.

Informujesz o tym swój mózg każdego dnia, lepiąc nieprawdziwą postać, która niszczy siebie, swoje środowisko i relacje, które spotyka na swojej drodze.

Chorujesz na jedną z chorób reumatycznych lub tarczycę, stwardnienie rozsiane i wiele innych. Często nawet nie wiesz, że chorujesz. Do czasu, bo w końcu twój organizm usłyszy i uwierzy w to, że nie zasługujesz.

Marzycielu, masz ogromną potrzebę odczuwania bólu i dążysz do ubezwłasnowolnienia. Jesteś wrogiem we własnym ciele. Zamknąłeś siebie głęboko. 

Widzę Cię w przeszklonych oczach.

I tak spadasz, lecisz. 

Masz żal do świata, do najbliższych, że Cię nie rozumieją, nie współodczuwają Twojego stanu. Zamknąłeś się w klatce, bo lubisz na siebie patrzeć.

Egoista z Ciebie, raz!

Permanentny stan cierpienia obudził w Tobie wyjątkową empatię, którą się szczycisz. Potrafisz być geniuszem, twórcą, czasem artystą. Jesteś tak wrażliwy, że chcesz ratować wszystkich. Zabierasz sobie by innym oddać. Ukradłbyś największe cierpienia i zachował dla siebie, nie pytając pozostałych o zdanie. 

Czy pogadałeś już z rodzicami?

Egoista, dwa!

Nie pozwalasz innym odczuwać, nie oddałbyś grama bólu! Życie społeczne to dla Ciebie niedostępna forma funkcjonowania. Napierdala Cię cały czas, raz mocniej raz lżej, ale idziesz z głową do góry! Twoje cierpienie jest tylko dla Ciebie, nikt się nie może dowiedzieć.

Egoista, trzy!

Szukasz pomocy w miejscu, gdzie nikomu nie udało się jej uzyskać, wypierając wszelkie alternatywne źródła, których boisz się użyć, bo mogłyby Ci pomóc. Ten tekst również zostanie wyparty.

Nieuleczalne, postępujące.

Zjadasz ciężkie piguły, a potem walisz wódę, palisz faję, karmisz organizm produktami, których on nie trawi, bo chcesz.

Egoistyczny samobójco.

 

autor obrazu Monia Korpak

Reklama

Organiczność

Powtarzaj za mną: Działam organicznie, działam organicznie  Zamiast:  Muszę bez