ANYWHERE          TV

Boles d’olor – hiszpański nastrój w Twoim domu

bares-dolor

Boles d’olor jest hiszpańskim producentem zapachów do wnętrz. Jest to marka posiadająca niezmiernie szeroką gamę produktów, pałeczki zapachowe, dyfuzory, olejki eteryczne, zapach do samochód, brumizadory, kadzidła, saszetki do szaf.

Marka charakteryzuje się różnorodnością linii zapachowych oraz produktów. Wiele z nich, dotąd niewidywanych na polskim rynku.

W odpowiedzi na rosnącą tendencję do „Hygge”, relaksacji, podkreślania nastroju w domach, Boles d’olor proponuje konkurencyjny wybór produktów oraz ich racjonalną cenę.

W świecie stresu, braku odpoczynku, pracy na najwyższych obrotach nas nastrój i stan umysłu jest poddawany nieustannej próbie.

Poziom szczęścia stopniowo zmniejsza się.

Dlaczego by nie dodać do codzienności drobnych elementów, które przyniosą dodatkową porcję szczęścia?

 
Reklama

BOLES D’OLOR

Dzięki tym zapachom poczujesz się szczęśliwszy, bardziej zrelaksowany, otuli Cię powiew ciepłego zefiru i wspólnie wybierzemy się w sensoryczna podróż.

Linia Classic

Winter Fruits – Zimowe owoce

Nuta zapachowa: malina, poziomka, mięta, jagoda, śliwka, imbir, pieprz.

Olejek zapachowy 50 ml

Esencja Boles d’olor, specjalnie opracowana do stosowania w brumizadorze – ultradźwiękowym dyfuzorze.

Cena 56,90

PADMA to najnowocześniejszy brumizador tworzący ultradźwiękowo mgłę. Urządzenie wytwarza wibracje z bardzo wysoką częstotliwością (2,5 miliona na sekundę), eliminując nieprzyjemne zapachy poprzez uwalnianie mgiełki, które pozostają przez ponad dwie godziny w powietrzu. 

Cena 195,00 zł

Manzana i Canela -Jabłko z cynamonem

Nuta zapachowa: cynamon, czerwone Jabłko

Mikado – dyfuzor z patyczkami

Naturalny dyfuzor na bazie patyczków rattanowych, włókno roślinne, które pochłania i rozprasza zapach w progresywny, delikatny i bardzo trwały sposób

Cena 89,90

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE