Dania Borysa Szyca w Signature

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
W topowej warszawskiej restauracji Signature, przy Poznańskiej 15 w ramach projektu Signature Gwiazd, każdy może spróbować dań swoich idoli. Obecnie w menu dostępne są dania Borysa Szyca.

Signature Gwiazd to autorski koncept restauracji nawiązujący do jej nazwy. Signature to z języka angielskiego „podpis” – w nawiązaniu do tego powstał pomysł na sygnowane dla restauracji dań pochodzących spod wspólnej ręki Szefa Kuchni Wojtka Kiliana oraz zaprzyjaźnionych gwiazd. Dania te dostępne są wśród propozycji a’ la carte.

Miesiąc temu wprowadzono do menu dania Borysa Szyca. Aktor w komponowaniu swoich smaków pomyślał o wegetarianach i dla nich przygotował domowy makaron do którego dodał swoją olbrzymią miłość, czyli trufle a wszystko polane zostało specjalnym maślanym sosem Proste, lekkie danie a jakże smakowe już docenia wielu gości restauracji.

makaron-z-tryflą-Borys-Szyc

Dla tych którzy jedzą mięso serwowana jest specjalna sztuka mięsa z bulionu z sosem chrzanowym oraz z ziemniakami serwowanymi w kamiennych małych rondelkach.

„ Danie główne – sztuka mięsa z chrzanem – to smak mojego dzieciństwa. Typowo polskie, ale unowocześnione, serwowane ze szparagami i marchewką.” mówi Borys Szyc

Dania aktora są w menu dopiero miesiąc a już cieszą się ogromną popularnością.

„ Pierwsze danie jakie wprowadziliśmy do menu to był Dorsz Atlantycki Małgorzaty Sochy, który pobił wszelkie rekordy zainteresowania a już widać, że dania Borysa nie pozostaną w tyle.” mówi Marcin Mazur dyrektor spółki zarządzającej restauracją.

Dania Borysa Szyca w Signature to:  

Sztuka mięsa z bulionu, ziemniaki, warzywa, sos chrzanowy – cena: 62 zł.

oraz

domowy makaron z truflą i sosem maślanym – cena: 36 zł.

Reklama