Implanty w jeden dzień? Niemożliwe, a jednak!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Stare czasy dentystyki przyzwyczaiły nas do tego, że nic nie da się załatwić podczas jednej wizyty. Przychodzimy, dentysta ogląda nasze zęby, robi 1/10 tego, czego potrzebujemy i mamy wrócić za tydzień. Najgorzej jest w przypadku sytuacji, w której musieliśmy usunąć zęba, szczególnie zaś, gdy dotyczyło to naszych zębów przednich. Tego rodzaju sytuacje doprowadzały często do dyskomfortu pacjentów i obniżenia ich samooceny przez fakt widocznego braku w uzębieniu.

Na szczęście są to czasy słusznie minione, a współczesna dentystyka zapewnia szereg usług, które wykonać możemy jeszcze tego samego dnia od wizyty w gabinecie stomatologa, a wszystko to komfortowo, bezboleśnie i z wyjątkowym efektem końcowym.

Reklama

Tego rodzaju usługi można uzyskać w gdyńskim gabinecie stomatologicznym Cadent. W ciągu jednego dnia pozbyć możemy się uszkodzonego zęba i zaraz po tym zostanie nam wstawiony nowy, jakże potrzebny implant. Jak zapewniają specjaliści z Gdyni – zysków z tego wynikających jest jednak znacznie więcej. Zabieg usuwania zęba zawsze wiąże się bowiem z naruszeniem struktury dziąsła, przez co dochodzi do krwawienia i uszkodzenia naczyń krwionośnym w miejscu, w którym ząb się znajdował. Współczesne metody natomiast pozwalają na szybkie i bezbolesne pozbycie się problemu i dodatkowe załagodzenie kolejnych potencjalnych negatywnych skutków związanych z niekorzystnymi efektami zabiegu. Jest to bowiem dużo bezpieczniejsze i zdrowsze, by w miejsce usuniętego zęba, zaraz po jego usunięciu, założyć implant. Wówczas, proces gojenia jest znaczenie przyspieszony i przebiega w dużo bardziej komfortowej formie niż w przypadku podzielenia wizyty na kilka osobnych. Dodatkowo, nie ma także potrzeby wyłonienia implantów, gdyż gojące się dziąsło przyjmuje nowy „ząb” jako swój i wokół niego się „zakorzenia”, dzięki czemu nasz uśmiech odznacza się pięknym i naturalnym efektem.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

[instagram-feed]

Reklama

Reklama