Kendrick Lamar kolejną gwiazdą Opene’ra 2020. Do kogo dołączy?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Festiwal Open’er z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie. Śmiało można stwierdzić, że osiągnął już status kultowego wydarzenia, które jest wakacyjnym hitem i pozycją obowiązkową dla Polaków. Dziś ogłoszono, że do line-upu dołączy Kendrick Lamar.

Open’er 2020: kiedy wystąpi Kendrick Lamar?

Raper pochodzący z Compton to postać już legendarna dla swojego gatunku. Na swoim koncie ma wiele hitowych piosenek, nagród i wyróżnień, między innymi za najlepiej oceniane płyty roku 2012, 2015 i 2017. Przez ostatnią dekadę sukcesywnie buduje swój wizerunek jako rapera niezwykle szczerego i dosadnego w swoim przekazie, w dużej mierze za sprawą fenomenalnych tekstów. Jego występ zaplanowano na pierwszy dzień festiwalu, czyli pierwszego lipca w środę, na głównej scenie.

Open’er 2020: kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

Kendrick Lamar dołączy tym samym do bardzo ciekawie wyglądającego line-upu artystów. Oprócz niego wystąpią także Martin Garrix, Michael Kiwanuka, Asap Rocky, Taylor Swift, Foals czy chociażby Twenty One Pilots. Festiwal odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020 roku na lotnisku Gdynia – Kosakowo. 

Przeczytaj również

Reklama