Hype na Gwiezdne Wojny czas zacząć. Messenger zbroi się w Star Wars’owe motywy

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

To była w pewnym sensie kwestia czasu. Im bliżej do premiery filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, tym więcej pojawia się gwiezdnowojennych motywów w sklepach i mediach społecznościowych. Messenger, facebookowy chat, przygotował specjalną gratkę dla fanów serii. 

W ostatnim czasie Apple, Android i Facebook próbują wyjść na prowadzenie w wyścigu o to, kto zaoferuje najciekawsze emotikony. Te z kolei coraz częściej zastępują nam proste formy komunikatu, czyli słowa. Ten szczególnie popularny wśród młodych ludzi trend podłapał Messenger, który we współpracy z Disneyem zaproponował wprowadzenie emotikonów inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami. Dodatkowo mają pojawić się GIFy, naklejki i animacje, w których specjalne filtry przemienią nas na przykład w pilota X-winga. 

Jak sprawić sobie gwiezdnowojennego messengera? Wystarczy wejść w ustawienia czatu z konkretną osobą, otworzyć listę motywów i wybrać ten z ikoną „Star Wars”. Prosty sposób na uszczęśliwienie setek tysięcy ludzi. A czy Wy dacie się ponieść przedpremierowemu hype’owi?

Reklama

Dyniak

– Jak można wywalać gnój w klapkach? – pytam tego wieśniaka. Nie