Rodzinne święta w perełce trójmiasta

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Gdy myślimy o idealnym miejscu na spędzenie Bożego Narodzenia poza domem, gdzieś w Polsce, na myśl od razu przychodzą dwa miejsca – jeśli góry, to Zakopane, a jeśli morze, to Sopot. I właśnie do tego urokliwego nadmorskiego kurortu, na magiczne święta zaprasza Focus Hotel Premium Sopot. Ten przytulny i nowocześnie urządzony hotel, znajduje się w zacisznym zakątku miasta, jedynie parę kroków od słynnego deptaka Bohaterów Monte Cassino.

W ramach pakietu świątecznego, hotel przy ulicy 1 Maja zaprasza gości między innymi na uroczystą kolację wigilijną. Przygotowane przez szefa kuchni menu, choć wierne tradycji, zaskakuje kulinarnymi innowacjami. Świąteczna kolacja nie może się jednak też obyć bez wizyty… Świętego Mikołaja, który odwiedzi dzieci i rozda im przygotowane przez rodziców prezenty. Najmłodszych czeka zresztą jeszcze jedna niespodzianka – kolorowa świąteczna skarpeta wypchana zabawkowym prezentem.

Reklama

focus_sopot_1_

Focus Hotel Premium Sopot zapewnia gościom w Boże Narodzenie pobyt przez trzy noce w pokoju o podwyższonym standardzie. Nieodpłatnie w pokoju z rodzicami przenocuje dwójka dzieci do 16 roku życia. Każdego dnia rodzina wspólnie zje śniadanie i obiadokolację, oczywiście ze świątecznym menu. Hotel zaprasza wszystkie dzieci do pokoju zabaw, gdzie mogą wspólnie bawić się i grać na konsoli PlayStation. Nie zabraknie im też tego, co charakteryzuje wszystkie obiekty sieci Focus Hotels – szybkiego bezpłatnego Internetu oraz kawy i kanapki na drogę, by mieć siłę na korzystanie z uroków zimy w Sopocie.

Lokalizacja Focus Hotel Premium Sopot jest idealna dla tych, którzy chcą poznać kurort z różnych perspektyw. Dwie minuty spaceru dzieli nas od popularnego „Monciaka”, niemal przez całą dobę wypełnionego ludźmi, mekki dla fanów dobrej zabawy. Zmierzając w przeciwnym kierunku, dotrzemy do Opery Leśnej, otoczonej zalesionymi wzgórzami, robiącymi zimą niesamowite wrażenie. Warto też nieco zboczyć z głównej trasy, bo małe sopockie alejki kryją w sobie urokliwe, XIX-wieczne kamienice. Jeśli więc chcemy spędzić rodzinne święta poza domem, Sopot wydaje się rozwiązaniem idealnym.

Reklama