Ruszył nowy etap Osiedla Beauforta w Gdyni

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A., największego dewelopera w Polsce, rozpoczął kolejny etap Osiedla Beauforta, położonego w Pogórzu (gmina Kosakowo).

Nowoczesne osiedle o kameralnej zabudowie położone jest niedaleko ul. T. Kościuszki, wśród licznych terenów zielonych: lasów, rezerwatów przyrody oraz plaż. Rozbudowana infrastruktura sportowa i rekreacyjna inwestycji zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. W ramach nowego etapu inwestycji powstanie 38 lokali, których termin przekazania zaplanowany został na IV kwartał 2020 roku.

Niska zabudowa, proste i nowoczesne kształty budynków swobodnie wkomponowują się w otaczającą osiedle zieleń, a kameralność inwestycji gwarantują duże przestrzenie pomiędzy budynkami.

beauforta_inside 2

Reklama
Advertisement

W przestrzeni wspólnej osiedla znajdzie się kameralna strefa relaksu przy osiedlowym zbiorniku wodnym oraz wiele sportowych atrakcji: skate park, boisko wielofunkcyjne, ścianka wspinaczkowa, crossfit, tyrolka, stół do gry w ping-ponga oraz zewnętrzna siłownia.

Z kolei najmłodsi mieszkańcy będą mogli ciekawie spędzać czas na placu zabaw, czy w domku dla dzieci. Co więcej, w budunku B1 zaplanowane zostało przedszkole dla najmłodszych.

W centrum osiedla znajdzie się także wyjątkowa wiata – tzw. Port Beauforta – nowoczesny budynek o skandynawskiej architekturze oferujący m.in.: gry zręcznościowe, stanowiska do gier planszowych.

– Osiedle wyróżnia kameralna zabudowa nawiązująca do architektury nadmorskich kurortów oraz przemyślana przestrzeń wspólna pozwalająca ciekawie spędzić czas i służąca integracji międzysąsiedzkiej. Mieszkańcy będą mogli wspólnie spędzać czas np. przy grach planszowych, w strefie sportowej lub wyciszyć się w zielonej części osiedla lub jego okolicach – mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży w EURO STYL S.A.

Lokalizacja

Atutem lokalizacji osiedla będzie z jednej strony rozwinięte zaplecze infrastrukturalne dzielnicy Pogórze (m.in. po sąsiedzku usytuowana jest duża galeria handlowa z licznymi sklepami i lokalami usługowymi), z drugiej strony bliskość wspaniałych terenów rekreacyjnych w postaci lasów, rezerwatów przyrody czy plaż w Rewie, Babich Dołach i na Oksywiu.

Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Gdyni. Z pobliskiego przystanku kursuje 10 linii autobusowych. Jadąc autem, w ciągu kilku minut można dotrzeć do Estakady Kwiatkowskiego, umożliwiającej szybki dojazd do Śródmieścia Gdyni i obwodnicy Trójmiasta.

beauforta_wiata

Mieszkania

W ramach nowego etapu inwestycji oferowanych jest łącznie 30 mieszkań w dwóch 3-piętrowych budynkach. Lokale w cenie od 276 279 do 462 612 zł występować będą w zróżnicowanej strukturze i powierzchni – od 48,39 do 81,25 mkw. Dodatkowo na parterze budynków zaplanowano łącznie 8 lokali usługowych o pow. od 49 do 83 mkw.

Dla mieszkańców budynku B2 i B3 zaplanowano 31 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Cena standardowego miejsca postojowego wynosić będzie od 21 000 do 24 000 zł. Dostępnych będzie także 12 komórek lokatorskich (w cenie od 4 807 zł) i 23 pomieszczeń na jednoślady.

 

mat. prasowe

Reklama