Magia świąt nad polskim morzem

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Karolina Polaska – Kierownik od Spraw Relacji z Gośćmi i Concierge, członek Les Clefs d’Or w Sofitel Grand Sopot, opowiada o Bożym Narodzeniu w Sopocie.

Każdy z nas, będąc dzieckiem, marzył o niezwykłych podróżach po świecie pełnych przygód, pięknych widoków i niezapomnianych wrażeń. Niektórzy z nas marzyli o wczasach nad polskim morzem w sopockim Grand Hotelu. My te marzenia spełniamy – łączymy pobyt w hotelu z ciepłem domowych Świąt. Boże Narodzenie obchodzimy wyjątkowo uroczyście.

grand_sopot_boze_narodzenie-

Co roku marka Sofitel, wychodząc naprzeciw Gościom, wybiera ciekawy, wręcz magiczny motyw przewodni. Dodając uroku wyjątkowej atmosferze, przygotowaliśmy niezwykłą opowieść, która zabierze Państwa w zaczarowaną podróż do świata pełnego świątecznej magii. Dekoracje będą nawiązywały do symboli, które kojarzą się nam z zaczarowanymi wojażami. Tomasz Koprowski Szef Kuchni Art Deco zaprosi wszystkich Gości na kolację wigilijną, a szum morskich fal będzie współgrać z kolędami. Dla najmłodszych mamy moc atrakcji w postaci codziennych animacji oraz to, co najważniejsze dla naszych pociech – wizytę Świętego Mikołaja, który przyjdzie z workiem prezentów. 

Reklama

Sopot jest idealnym miejscem do spędzenia rodzinnych i wyjątkowych Świąt spacerując po tajemniczych zakątkach miasta, czy też najdłuższym drewnianym molo w Europie. Co roku Jarmark Bożonarodzeniowy w Sopocie cieszy się popularnością wśród naszych Gości. Odwiedzający mogą spróbować tradycyjnych świątecznych przysmaków prezentowanych przez lokalne restauracje, czy zakupić ręcznie robione ozdoby. Mam nadzieję, że odwiedzą nas Państwo w te Święta w Sofitel Grand Sopot. Ja, w imieniu całego zespołu, oraz Dyrektora Generalnego, serdecznie Państwa zapraszam.

Reklama