Wielkopolska gościnność w samym sercu Poznania

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Tej jesieni otworzył się nowy hotel Focus Poznań.

Jedna z najprężniej rozwijających się w Polsce sieci hotelowych, Focus Hotels S.A., będąca częścią Grupy Kapitałowej Immobile S.A., otworzyła swój pierwszy hotel w samy sercu Wielkopolski – w Poznaniu. To pierwsza realizacja Grupy w tej części Polski.

– Wielkopolski rynek od dawna był jednym z naszych priorytetów, dlatego też z wielkim entuzjazmem podchodzimy do otwarcia hotelu w Poznaniu. Wierzymy, że korzystna lokalizacja, niebanalny design oraz szeroka oferta naszego obiektu, przyciągną zarówno klientów biznesowych, jak i osoby podróżujące w celach turystycznych. Myślę, że Focus Hotel Poznań namiesza nieco na lokalnym rynku noclegowym – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Poznań słynie z praktyczności i gościnności, a ponadto jest zachodnią stolicą biznesu, dlatego nowy obiekt sieci nastawiony jest głównie na komfort, spokój i dobrą komunikację. Hotel mieści się przy ulicy Serafitek 4. Zielona część Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie Warty i nieopodal Malty jest doskonale skomunikowana z centrum. Do dyspozycji gości oddano 92 pokoje, w tym pokoje premium z widokiem na panoramę miasta. W hotelu mamy do dyspozycji pokoje jedno- i dwuosobowe oraz 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 117 m2. W hotelu znajdują się restauracja, bar oraz darmowa strefa fitness z całodobowym dostępem do sauny i siłowni. Kawa i kanapka na drogę gratis będą dla gości na pewno miłym zaskoczeniem. Dodatkowo hotele sieci Focus oferują bezpłatny nocleg dla dzieci i młodzieży do lat 18 w pokoju z rodzicami.

Reklama

W całym budynku można korzystać z bezpłatnego internetu wi-fi oraz dostępu do kącika biznesowego z drukarką. Goście mogą także korzystać z hotelowego parkingu podziemnego.  Za minimalistyczny, elegancki design miejsca odpowiada Studio Architektury Wnętrz PULVA.

hotel-

Obiekt w Poznaniu dołączył do grona hoteli 3-gwiazdkowych, do którego należą obiekty w Gdańsku, Sopocie, Chorzowie, Szczecinie oraz Łodzi.

Aktualnie w skład Sieci Focus Hotels wchodzi 10 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu oraz Sopocie (z czego 4 działają pod marką Focus Premium), a kolejne dwa obiekty (Lublin i Warszawa) są w trakcie budowy. Biuro Focus Hotels znajduje się również w Bukareszcie – odpowiada za ekspansję i rozwój Sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji.

Więcej informacji: www.focushotels.pl http://www.immobile.com.pl/.

Reklama