Focus na Pomorze

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Bez względu na charakter i okoliczności odwiedzin nad morzem sieć hoteli Focus oferuje wysoki standard usług w świetnej lokalizacji.

Prężnie rozwijająca się w Polsce sieć Focus Hotels zaprasza do poznawania Trójmiasta. Świetnie zlokalizowane placówki hoteli ugoszczą zarówno pracujących, jak i turystów, oferując nowoczesne usługi o wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie. 

Hotel Premium Gdańsk to nowoczesny hotel 4-gwiazdkowy w pobliżu dworca kolejowego Gdańsk Wrzeszcz, Galerii Metropolia i atrakcyjnego turystycznie Dolnego Wrzeszcza. Z hotelu do Sopotu dojedziemy w kwadrans, szybko dotrzemy też na lotnisko im. Lecha Wałęsy. 

Focus Hotel Gdańsk przy ul. Elbląskiej to idealny wybór dla tych, którzy szukają wygodnego noclegu w atrakcyjnej cenie. Komfortowy 3-gwiazdkowy hotel znajduje się w pobliżu największych atrakcji w centrum. Dotarcie na Stare Miasto zajmie nam 15 minut, a do Sopotu dojedziemy w 20 minut. Najmłodszy pomorski obiekt sieci Focus to Focus Hotel Premium Sopot (od kwietnia 2018). To synonim komfortu, wyważonego designu i funkcjonalności. Obiekt znajduje się 150 m od najbardziej znanej ulicy Bohaterów Monte Cassino i zaledwie kilometr od molo i plaży. 

Reklama

focus_hotel

Na terenie wszystkich obiektów jest szybkie łącze wi-fi. W gdańskich hotelach Focus można bezpłatnie korzystać z sauny i siłowni, a w Sopocie jest za to pokój zabaw dla dzieci.. Miłą niespodzianką jest poczęstunek kawą i kanapką na drogę. Dzieci i młodzież do 18 roku życia przebywają w pokojach rodziców bezpłatnie. Gościnność, dogodna lokalizacja i wysoki standard sprawiają, że Hotele Focus to doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i podróżujących służbowo.

Hotel Focus Gdańsk
Gdańsk Elbląska St. 85
+48 58 350 08 01
gdansk@focushotels.pl

Focus Hotel Premium Gdańsk
Nad stawem st. 5
+48 58 670 42 90
gdansk.premium@focushotels.pl

Focus Hotel Premium Sopot
Sopot, 1 maja St.
+48 58 728 45 28
sopot@focushotels.pl

Reklama