KAMP! powrócił z nową płytą

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Po prawie trzech latach od ostatniego albumu KAMP! powrócił z nową płytą. Zespół wyruszył w trasę koncertową, aby w 13 miastach zaprezentować na żywo świeży materiał.

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. W 2012 roku ukazał się ich debiutancki album o prostym tytule „KAMP!”, który do tej pory sprzedał się w nakładzie blisko 12 tysięcy egzemplarzy. Równocześnie z sukcesem na rodzimym rynku przyszedł sukces za granicą. KAMP! mają za sobą m.in. trasy po USA czy Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach, jak amerykańskie SXSW czy brytyjskie The Great Escape. Drugi album zespołu pt. „Orneta” pojawił się pod koniec 2015 roku i był krążkiem tanecznym, kontemplacyjnym, melancholijnym i porywającym jednocześnie. 2 lata później muzycy z KAMP! nagrywali z cenionym producentem Bartoszem Dziedzicem, czego efektem są utwory „Deny” i „Turn My Back On You”.

Teraz KAMP! powrócił z trzecim, studyjnym albumem, a pierwszym utworem promującym materiał jest „Don’t Clap Hands”. Jak opowiada Radek – producent zespołu: „Don’t Clap Hands” to połączenie melodyjności i piosenkowości debiutanckiego albumu, z bardziej elektronicznym podejściem znanym z „Ornety”. Nowa płyta jest rozpięta między tropikaliami DJ Snake’a, a miękkim techno rodem z Kompakt Records”. Płyta KAMP! ukazała się 17 września nakładem wydawnictwa AGORA.

Po premierze nowej płyty rozpoczęła się trasa koncertowa zespołu o nazwie „Don’t Clap Hands”, która obejmie najważniejsze polskie miasta. Koncerty organizowane przez agencję Follow The Step będą zupełnie nowym otwarciem KAMP!. Zespół zagrał już m.i. w Poznaniu, Szczecinie i Krakowie.

 

Harmonogram trasy:

8.11.2018 – VeriteMuza, Koszalin

9.11.2018 – Dom Ówka, Słupsk

10.11.2018 – Sfinks 700, Sopot

17.11.2018 – Dom Kultury, Lublin

23.11.2018 – Smolna, Warszawa

 

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat– bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

kamp-

Reklama

Mech

W jednej z lektur, które ostatnio czytałam, zasugerowano mi zwerbalizowanie