Serca łączą pokolenia w słusznej sprawie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Już 8 października o godzinie 17:30 w gdyńskiej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Gdyni rozbrzmi muzyka płynąca z serca. Odbędzie się tam koncert charytatywny na rzecz małych podopiecznych Hospicjum dla dzieci Bursztynowa przystań.

Październik to miesiąc pomocy — czas, w którym na całym świecie odbywają się koncerty charytatywne na rzecz podopiecznych hospicjów pod wspólną nazwą „Głosy dla hospicjów”. Gdynia także przyłącza się do tego wspaniałego wielogłosu, organizując niezwykły koncert „Serca łączą pokolenia — głosy dla hospicjum” na rzecz Hospicjum dla dzieci Bursztynowa Przystań.

 

Wystąpią dwa pokolenia muzyków i wychowanków gdyńskiej szkoły muzycznej:

Rafał Lewandowski z synem Frankiem — wyśmienici pianiści,

Bogna Forkiewicz, wspaniała wokalistka (sopran), wraz z córką Blanką Błażejowską,

Artur Jurek, niezwykły pianista jazzowy i aranżer z córką Zuzanną,

Marek Sikora — nietuzinkowy puzonista,

Beniamin Brzozowski, grający na tubie.

 

Gościem specjalnym koncertu będzie Przemysław Dyakowski.

 

Wszystkie środki zebrane podczas wieczoru przeznaczone będą na potrzeby podopiecznych Bursztynowej Przystani. Organizatorem koncertu jest Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni przy współpracy z #AkcjaAnima #Howinnga #AMożeBy.

Dobroczynne zaproszenia są dostępne od 1 października w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni (ul. Biskupa Dominika 13a). Odbiór odbywa się w sekretariacie szkoły. Liczba miejsc jest ograniczona.

serca_lacza_pokolenia

Reklama

OSTENTACJA

Od początku świadomego życia cierpię na pewną osobliwą przypadłość, a