Nie wiesz co i gdzie? To proste – w Ilonn Hotel w Poznaniu

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Ilonn Hotel to wyjątkowy kompleks, w którym znajdziemy nie tylko miejsce na przespanie się w wyjątkowym miejscu, przed podbojem wyjątkowego miasta, ale także znajdziemy tam przestrzenie, które służyć mogą na przygotowanie interesujących szkoleń i prezentacji w ciekawym i przytulnym środowisku.

Sale konferencyjne i szkoleniowe Ilonn Hotel to w pełni funkcjonalne, ergonomiczne i multimedialne pomieszczenia z przestrzenią do pracy oraz organizacji spotkań biznesowych. 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 350 m2 to niewątpliwy atut tego miejsca. Dodatkowo, istnieje również możliwość ich swobodnej aranżacji. Dzięki modułowej budowie ścian, rozdzielenie lub połączenie sal w jedną przestrzeń o powierzchni 205 m2 lub 100 m2 jest dziecinnie proste i w dodatku funkcjonalnie pomoże dostosować przestrzeń do aktualnych potrzeb klienta Hotelu Ilonn. Wszystkie sale konferencyjne posiadają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w najwyższej klasy sprzęt rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, przybornik trenera, dostęp do Internetu, profesjonalny system nagłośnienia, inteligentny system okablowania mieszczący się w podłodze, klimatyzacja, rolety zaciemniające i regulacja oświetlenia.

Rezerwację można dokonać, dzwoniąc pod numer 606 431 197.

Ilonn Hotel dysponuje 77 pokojami zaaranżowanymi z myślą o wygodzie i komforcie. Każdy z nich został wyposażony w ergonomiczne miejsce do pracy, sejf, zestaw do prasowania oraz parzenia kawy. W cenie pokoju darmowy dostęp do strefy fitness i saun.

Gdzie znajdziemy te wszystkie atrakcje. Na ulicy Szarych Szeregów 16 w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy!

Reklama

Sinooki blady Ty

Autoteliczne wyznania to najgorszego rodzaju onanizmy intelektualne. Zapraszam zatem. Wewnątrz