Gabinet Dentystyczny Cadent – dentystyka w XXI wieku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Trudno jest jednoznacznie określić dokąd doprowadzi nas rozwój technologii. Czy będzie to jednak alternatywna rzeczywistość, latające samochody, czy sztuczna inteligencja, wiadomym jest, że na wagon z napisem – rozwój – należy wsiąść jak najszybciej się da. I to właśnie robi gabinet dentystyczny Cadent

Niegdyś skanery, aparaty RTG czy tomografy komputerowe kojarzyły się raczej z poważnymi chorobami. Dziś, stanowią arsenał nowoczesnego dentysty, za pomocą którego jest w stanie zdziałać, cóż, cuda. Weźmy na przykład skanery wewnątrzustne. Dzięki nim, jesteśmy w stanie przenieść obraz z jamy ustnej na monitor komputera i planować już w maszynie nie tylko dalsze leczenie, ale prognozowane zmiany. Tomograf z kolei jest wyjątkowo przydatnym urządzeniem do trójwymiarowej diagnostyki radiologicznej. Dzięki temu, dentyści z gabinetu Cadent są w stanie precyzyjnie zaplanować leczenie implantologiczne poprzez ocenę objętości oraz jakości kości. Co warto podkreślić, tomograf jest specjalnie dostosowany do potrzeb dentystyczny, toteż dawka promieniowania jest znikoma.

Niestandardowe, w gabinecie Cadent, jest również…użycie mikroskopu. Za pomocą odpowiedniego urządzeń, dentysta jest w stanie lepiej oświetlić i powiększyć pole zabiegowe. Pozwala to także zajrzeć w głąb kanałów głównych oraz odnaleźć kanały dodatkowe oraz odnaleźć ich prawidłowy przebieg.

Podobnie zresztą sprawa ma się z komfortem pacjenta. Każdy zabieg jest wykonywany całkowicie bezboleśnie. Gaz rozweselający – mieszanka podtlenku azotu i tlenu, rozluźnia pacjenta, eliminując nie tylko negatywne doznania związane z potencjalnym bólem, ale również ze strachem związanym z uprzedzeniami co do wizyty w gabinecie dentystycznym.

Reasumując, Gabinet Dentystyczny Cadent wchodzi w XXI wiek z przytupem. Wiele z oferowanych usług w tym miejscu zostało dopracowane do perfekcji, a nowy wspaniały świat nie jest tak straszny jak by się wydawało. Naprawdę warto!

Reklama

Warszawskie muzea

Muzealny szał centralnej Polski W związku z poluzowaniem koronawirusowych obostrzeń,