Góry zapraszają morze

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Położony w otulinie malowniczej góry, od której wziął swoją nazwę, Hotel Biały Kamień zapewnia zniewalające widoki, ciszę, spokój.  Świeradów-Zdrój warto odwiedzić o kadej porze roku. Wiosną, latem i jesienią zachwyca pięknem przyrody, dając do dyspozycji liczne amatorskie i profesjonalne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, w tym ponad 100-kilometrowy Singltrek, łączący Czechy i Polskę. Zimą staje się kurortem z ultranowoczesną koleją gondolową, rajem dla sympatyków białego szaleństwa. Hotel Biały Kamień wtapia się w otaczający go krajobraz. Z okien i tarasów hotelu, a także ogromnych przeszkleń na poziomie basenu i gabinetów SPA można podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska, mieć naturę na wyciągnięcie ręki. Hotel oferuje 66 pokoi o wysokim standardzie, w tym dwa luksusowe apartamenty klasy VIP O podniebienia gości dba Restauracja hołdująca ekologicznej kuchni. zgodnie z ideą powrotu do natury. W menu prócz wykwintnych dań równie ważne miejsce zajmuje więc domowy chleb wypiekany w piecu szamotowym, swojskie wędzone wędliny oraz domowej roboty słynny dżem jagodowy z owoców zebranych w izerskich lasach.

Nowoczesny kompleks SPA 6. Wellness o powierzchni ponad 1000 m2 zapewnia atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dzieci, zaskakując nowatorskim podejściem do odnowy biologicznej. Podążając konsekwentnie w kierunku zabiegów przeciwstarzeniowych oferta zabiegowa została powiększona także o zabiegi — Exilis. Jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych na Świecie zabiegów, będący alternatywą dla liposukcji oraz liftingu. Dopełnieniem oferty są klasyczne zabiegi kosmetyczne oraz szeroka gama rytuałów na ciało, a także jedyny w Polsce Instytut Mnti-Aging WellU, który odwraca bieg zegara biologicznego, zapewniając młody wygląd. Nowością w ofercie SPA jest Zabieg BIO Renew Larens Pro Lift, to kompleksowy rytuał dla twarzy z zastosowaniem innowacyjnej maski BIO Renew PRO Tissue Face Mask.

Biały Kamień jest Hotelem Przyjaznym Rodzinie, który zapewnia rodzinom z dziećmi oraz kobietom w ciąży najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Wyposażenie obiektu jest w pełni dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi w każdym wieku. Najmłodsi podczas wizyty w hotelu mogą korzystać z różnorodnych form rozrywki, m.in. sali zabaw, kącika z grami komputerowymi, programów animacyjnych, bezpiecznego placu zabaw a także różnorodnych udogodnień znajdujących się w strefie Wellness. Dzieciom polecamy także zabiegi ze Spa Kids oraz przepyszne dania serwowane w hotelowej restauracji.

Goście doceniają jakość obsługi i klimat w Białym Kamieniu, dzięki czemu hotel jest wielokrotnie nagradzany (Certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie, Najlepsze Family 6. Baby SPA 2018 w Konkursie SPA Prestige Awards, Najlepsze SPA w Górach 2018 w Konkursie Perfect SPA Awards).

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama