Warsztaty Muzyczne dla Dorosłych – Bo warto zrobić coś dla siebie!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Umiesz grać? Dobrze! Nie umiesz? Też w porządku. Nie chcesz się uczyć? Wpadnij na imprezkę!

Oto właściwie idea warsztatów muzycznych dla dorosłych organizowanych EyeVision Group w Domu Zdrojowym w Jastarni. To wydarzenie nieporównywalne do czegokolwiek innego. W końcu to dorośli, a nie dzieci, będą mogli usiąść razem przy ognisku, grać na gitarze, śpiewać piosenki, a „opiekunowie” nie tylko nie będą węszyć w poszukiwaniu ukrytej butelki, ale skierują nas do baru, gdzie otrzymamy nasz ulubiony koniaczek albo cokolwiek innego lubimy. Raj? Raj.

Idea warsztatów jest dość prosta. Przyjdź. Nikt nie spyta Cię, czy lubisz muzykę, bo każdy lubi muzykę. Niezależnie czy potrzebujesz nauczyć się grać na jakimś instrumencie, czy po prostu chcesz posiedzieć i pogadać. Każdy jest mile widziany.

Oczywiście, nie oznacza to, że dla tych z Was, którzy chcieliby się czegoś nauczyć lub rozwinąć swoje pasje, będą to tylko gry i zabawy. Na uczestników czeka szereg profesjonalistów, którzy już teraz stroją swoje gitary, ostrzą pałeczki do perkusji i krzyczą na sąsiadów, ćwicząc tym samy struny głosowe.

Dyrektorem obecnych warsztatów jest prof. Zbigniew „Jaco” Jakubek, wykładowca, aktywny muzyk, mający wiedzę i niezbędne doświadczenie, aby takimi warsztatami pokierować.

Kolejni wykładowcy to: Marek Napiórkowski, Cezary Konrad, Michał Grott oraz Patrycja Gola.

W ramach warsztatów zaplanowano także dodatkowe spotkania dla uczestników

15 października odbędzie się panel o finansach z Pawłem Zakrzewskim właścicielem marki Stoksoft Paweł Zakrzewski stworzył autorski kurs AmiInwestor na którym kursu przekazuje wiedzę, która pomaga nam inwestować i notować zyski.

16 października warsztaty odwiedzą prawnicy z ZAIKS-u porozmawiamy o prawie autorskim i wszystkich jego aspektach.

17 października spotkanie z Tomaszem Milerem degustacja „Créme de la créme” podczas spotkania Uczestnicy otrzymają informacje o 6 różnych rodzajach alkoholi poznając techniki ich prawidłowej degustacji. W trakcie szkolenia zostaną przedstawione metody analizy sensorycznej pozwalające na czerpanie pełnej przyjemności z degustowanych trunków. Degustowane alkohole:

– Koniak Jean Fillioux Reserve Familiale

– Calvados Roger Groult Res. Pay’s du Auge

– Rhum JM Millesime 2004

– Armaniak Chateau de Laubade Vintage

– Wódka Miler Spirits 50% Czerwiec 2019

– Whisky słodowa

Wszystkie ważne informacje znajdziecie na stronie https://eyevisiongroup.com/warsztatymuzyczne

Organizatorzy zachęcają również do mailowania: warsztatymuzyczne@eyevisiongroup.com

Kiedy? – 13 – 20 października 2019

Gdzie? – Dom Zdrojowy Jastarnia

Dlaczego? – Bo warto!

Serdecznie zapraszamy!

 

Przeczytaj również

Środkowy

Do dziś pamiętam odcinek „Świata Według Kiepskich”, kiedy to Arnold

Reklama