12. edycja Mazurskich Targów Sportów Wodnych

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn


Już 6-tego września w giżyckim porcie Stranda nad jeziorem Kisajno rozpoczyna się dwunasta edycja Mazurskich Targów Sportów Wodnych. Trwać będzie w tym roku do niedzieli, ósmego września. Organizatorzy zapewnili multum ciekawych okazji, wyjątkowych atrakcji oraz konkursów z nagrodami.

Tym, co odróżnia Mazurskie Targi Sportów Wodnych od imprez w halach wystawienniczych jest możliwość testowania jednostek na wodzie. Obok jednostek pływających na targach zobaczymy ofertę ogrzewania jachtowego, pracowni żaglomistrzowskich, osprzętu i wyposażenia łodzi i innych.

Reklama

Targi są połączone z Posezonową Giełdą Sprzętu Wodnego. Mazurskie firmy czarterowe co roku wymieniają jachty w swoich flotach, a używane jednostki poczarterowe trafiają na Giełdę.

Na targi wstęp jest bezpłatny.

Każdy, kto posiada do sprzedania używany silnik, sztormiak, żagiel lub inny osprzęt może wystawić go na giełdzie bezpłatnie. Wymagane jest jedynie wcześniejsze zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Targów – http://targi.mazury.info.pl

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama