Tam, gdzie walutą jest zaufanie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
„Do zakochania jeden krok” śpiewał Andrzej Dąbrowski. A do rozczarowania jeszcze mniej. Nie jest już bowiem tajemnicą, że na zaufanie klienta trzeba pracować latami. Ale wystarczy tylko moment, aby słodki smak sukcesu zastąpiła gorycz porażki. Bo niezależnie od tego, czy mowa o kwiaciarni, piekarni czy też serwisie samochodów, dziś najwyższą walutą jest właśnie zaufanie. Porsche Centrum Sopot dobrze wie, jak w tej walucie zarabiać. A oto ich recepta.

Porsche to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Samochody o niebywałych osiągach i właściwościach jezdnych błyskawicznie zgromadziły wokół siebie całe rzesze wielbicieli. Ferdinand Porsche mawiał, że produkuje samochody, których nikt nie potrzebuje, ale każdy chce je mieć. I biorąc pod uwagę fakty, ciężko wątpić w autentyczność tych słów. A fakty są takie, że Porsche to najbardziej utytułowane samochody w dziejach motoryzacji.

porshe_1

Na szczęście z biegiem lat producent nie zmienia obranego przez siebie kierunku. Porsche to nadal emocje ciężkie do podrobienia. Na ten ogromny sukces składa się cały szereg elementów. Każdy z nich wymaga jednak czułej i profesjonalnej opieki. Tu bowiem technologia osiągnęła najwyższy poziom zaawansowania. Nie wystarczy zatem olej, klucz i śrubokręt. Potrzebna jest ogromna wiedza , szkolenia i najnowsze narzędzia. To dzięki nim jest możliwe porozumienie z samochodami Porsche. A trzeba przyznać, że zespół z serwisu Porsche Centrum Sopot porozumiewa się z nimi bez słów. Zaklinacze Porsche to załoga składająca się z 3 doradców oraz 7 mechaników. Wszyscy oni pracują pod czujnym okiem  Dyrektora Zarządzającego Pawła Chałupkiod lat związanego ze światem Porsche. Każdy z członków  zespołu posiada ogromną wiedzę na temat tych samochodów. Ale podobnie jak producent systematycznie coś ulepsza, tak również i oni regularnie uzupełniają swoją wiedzę uczęszczając na kolejne szkolenia. A liczne certyfikaty są tego najlepszym dowodem. To zatem ludzie, którym można zaufać ponieważ w świecie Porsche są zanurzeni po same uszy. A klienci przybywający tu z całej Polski mogą jedynie utwierdzać w tym przekonaniu. Zwłaszcza, że obok najnowszych egzemplarzy można tu również spotkać te najrzadsze.

Reklama

porshe_2

Oprócz samych przeglądów i napraw gwarancyjnych, Porsche Centrum Sopot to również pogwarancyjne usługi serwisowe. Jedną z nich jest pomoc drogowa. Porsche to skomplikowana konstrukcja która nie powinna trafiać w niepowołane ręce. Możliwość zamówienia pomocy drogowej ma temu zapobiec. Zaufane ręce serwisu Porsche Centrum Sopot to jedno, ale oryginalne części Porsche to kolejny, nieodzowny element tej układanki. Te ostatnie są niezwykle ważne, bowiem ich jakość oraz materiały, z jakich zostały wykonane, mogą zaważyć na naszym bezpieczeństwie. A tylko oryginalne części dedykowane do konkretnych modeli Porsche spełniają najwyższe wymagania jakościowe stawiane podczas produkcji. Tym samym są najlepszą gwarancją na długą i bezpieczną eksploatację.

Do dyspozycji klientów serwisu pozostają również samochody zastępcze oraz możliwość przechowania opon. Tutaj, po uprzednim oczyszczeniu, zapewnia się im idealne warunki, w których mogą poczekać do kolejnego sezonu. Na uwagę zasługuje fakt, że podczas przechowywania Porsche Centrum Sopot opony są objęte ubezpieczeniem. I tak się zarabia najcenniejszą walutę, jaką jest zaufanie.

Reklama