ANYWHERE          TV

Victoria Beckham x Reebok — druga odsłona kolaboracji

reebok_1-

Kolejna odsłona współpracy Victorii Beckahm z marką Reebok może i nie jest totalną nowością w sportowej modzie, ale z pewnością spełnia oczekiwania odbiorców. Ubrania dostępne są już online w limitowanej sprzedaży.

Druga kolekcja ex-Posh Spice dla Reeboka kontynuuje to, co widzieliśmy podczas tegorocznego wiosennego debiutu. Chociaż Victoria Beckham na co dzień ubiera się w eleganckie zestawy ubrań, dla Reeboka stworzyła kolekcję inspirowaną jej sportowym trybem życia. Jest więc wygodnie, minimalistycznie i bardzo spójnie pod względem kolorystyki oraz charakteru poszczególnych elementów kolekcji.  

Monochromatyczne zestawy opierają się na klasycznych sportowych kolorach, jak czerń, szarość, czy granat, ale nie brakuje też subtelnego różu, ciemnej fuksji, czy oliwkowej zieleni. Ubrania zaprojektowane przez Victorię Beckham inspirowane są nie tylko sportową garderobą, ale też elementami techwear, streetwear i subtelnymi kobiecymi krojami. Dzięki temu sportowa kolekcja Reeboka oznakowana inicjałami VB nie jest typową garderobą na siłownię, ale ma szersze zastosowanie, również w stroju codziennym.

Z kolekcji VB x Reebok łatwo można stworzyć gotowe stylizacje dla niej i dla niego albo łączyć poszczególne elementy w zindywidualizowaną całość. Podkoszulki, sportowe biustonosze, kurtki, legginsy, bluzy i akcesoria to uniwersalne propozycje podane w bardzo estetycznej oprawie.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE

HER LOVE TERRITORY

grafika: Aleksander Zawada Zbuntowana niewolnica Isaura, która została aniołem – czyli