Biznesowa rywalizacja w Gdańsku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

3 czerwca 2016 roku na gdańskim Stadionie Energa sport połączy biznes – wtedy właśnie odbędzie się mecz, w którym rywalizować ze sobą będą polscy i norwescy biznesmeni.

“Dwie bramki – jeden cel” to impreza, której głównym celem jest integracja sfery biznesu. Polscy przedsiębiorcy postanowili przetestować swoje sportowe możliwości na jednym z najpiękniejszych stadionów w Polsce i zorganizować mecz towarzyski z biznesmenami z Norwegii. Tego rodzaju pojedynek odbywa się po raz pierwszy w historii.

“Biznes to relacje, sport to zdrowie, mecz to gra zawodowa”

Tak właśnie brzmi główne hasło towarzyszące rozgrywkom. Połączenie tych trzech czynników to niewątpliwie skuteczna trampolina dla biznesu i budowania relacji międzyludzkich. Zdrowa rywalizacja jest tak samo ważna w sporcie, jak i w biznesie, a wspólne emocje i swobodne rozmowy to doskonała okazja do zainicjowania owocnej współpracy, która poskutkować może rozwojem miasta, regionu oraz kraju.

Motywacje do wzięcia udziału w meczu są różne. Grzegorz Gosk, reprezentant ERGO pro, jeden z pierwszych zawodników, który zgłosił swój udział, odpowiada: – Zagram w tym meczu, bo chcę spełnić dziecięce marzenia. Zespołowa gra jest jak prowadzenie firmy, wspólny cel drużyny jest gwarancją sukcesu.

Do sportowej rywalizacji staną dwie drużyny składające się z 22 zawodników każda. Gracze wystąpią w specjalnie zaprojektowanych strojach – na każdej koszulce będzie nazwisko zawodnika i logo firmy, którą reprezentuje. Uczestnicy na stadion przyjadą oficjalnym autokarem Lechii Gdańsk, która również włączyła się w organizację meczu. Doping drużynom zapewnią cheerleaderki przygotowywane przez szkołę tańca Dance Atelier Barbara Materka.

Drużynę polskich przedsiębiorców do zwycięstwa poprowadzi Tomasz Sokołowski, były pomocnik Reprezentacji Polski oraz Legii Warszawa, który w całej karierze piłkarskiej strzelił 54 gole. Tym razem będzie wspierał swoimi umiejętnościami i doświadczeniem przedsiębiorców z naszego kraju.

Więcej niż 90 minut

Zarówno przed meczem, jak i w jego trakcie w strefie VIP, której część zostanie zaaranżowana na część targową, będzie można zapoznać się z ofertą członków oraz partnerów Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej. Przewidziane są liczne atrakcje i nagrody dla kibiców, między innymi konkurs rzutów karnych, w którym będzie można wygrać weekendowy pobyt w Hotelu Mistral w Gniewinie, porady makijażystki i stylistki oraz plac zabaw dla dzieci. Po meczu odbędzie się bankiet, który uświetnią występy artystyczne Zespołu Pieśni i Tańca UG ,,Jantar”. Na stołach nie zabraknie tradycyjnych wyrobów przygotowanych przez Szefa Kuchni Sebastiana Cichego z hotelu Mistral czy wypieków prosto od Mistrza Cukiernika Michała Wiśniewskiego z hotelu Haffner. Impreza ma mieć charakter nie tylko biznesowy, ale i kulturowy, aby nasi goście z Norwegii poznali wyjątkową tradycję regionu oraz kraju.
Aby zacieśnić relacje zbudowane podczas meczu i bankietu, następnego dnia na polu golfowym w Postołowie przedsiębiorcy będą mieli okazję spróbować swoich sił w grze w footgolfa. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby tak dużej grupie Norwegów pokazać Trójmiasto i okolice.

– Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda footballu i wystąpić na murawie najpiękniejszego stadionu w Polsce, zgłoś swój udział w naszym meczu, to ostatni moment, gdyż zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, które z dnia na dzień rozchodzą się jak ciepłe bułeczki – zachęca Krzysztof Szulc, dyrektor biura Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej.

Całe widowisko będzie możan obejrzeć w strefie VIP za darmo. W dniu wydarzenia, przed wejściem na Stadion Energa rozdawane będą darmowe bilety wstępu, których ilość jest ograniczona, gdyż trybuna w strefie Prestige liczy 1000 miejsc siedzących.

 

źródło: mat. prasowe

Przeczytaj również

Macarena 24/7

Kiedy w duszy gra macarena. Dwadzieścia cztery na dobę, człowiek

Nasze magazyny

Reklama

[instagram-feed]

Reklama