Hashtag na zdrowie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Kobiety i mężczyźni. Młodsi i starsi. Bankowcy i lekarze. #WszyscyJesteśmyPacjentami!

25 kwietnia 2016 roku przy Szpitalu Miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim otwarty zostanie całkowicie nowy oddział kardiologiczny. Z tej okazji G.V.M. Carint – spółka zajmująca się otwieraniem niepublicznych ośrodków opieki zdrowotnej – rozpoczęła akcję „Wszyscy Jesteśmy Pacjentami!”.
Celem tego drobnego, ale ważnego przedsięwzięcia jest uświadomienie społeczeństwu, że pacjentem szpitala może być każda, nawet najzdrowsza osoba, w każdym, nawet najmniej oczekiwanym momencie. Nieistotne jest to, z jakiej klasy społecznej się wywodzimy, czy jesteśmy lekarzem, czy rolnikiem. Bez względu na to, czy na co dzień mamy złą, czy dobrą opiekę lekarską – choroba może nas dopaść w każdej chwili.

Przyłączcie się z nami do akcji! Złapcie kartki, napiszcie na nich hasło „#Wszyscy jesteśmy pacjentami” i zróbcie sobie zdjęcie, na którym pokażecie, kim jesteście, co robicie i jak żyjecie. Sfotografujcie się w pracy, w domu, w parku, sami lub z bliskimi i wrzućcie fotkę na swoje media społecznościowe, pamiętając o tym, by oznaczyć ją hashtagami „#WszyscyJesteśmyPacjentami” lub „GVMCarint”. Możecie także udostępnić je na profilach organizatora na Facebooku, Twitterze bądź Instagramie lub wysłać je pod adres wszyscyjestesmypacjentami@gvmcarint.eu.

Akcja trwa do poniedziałku, 18 kwietnia. Ze wszystkich otrzymanych zdjęć stworzony zostanie wyjątkowy kolaż, który pokaże, że polskie społeczeństwo potrafi zjednoczyć się w imię zdrowia i jest świadome, jak ważne jest wspólne wspieranie inicjatyw przyczyniających się do rozwoju opieki medycznej.

 

Facebook:

https://www.facebook.com/Wszyscy-Jeste%C5%9Bmy-Pacjentami-1012122135547269/?notif_t=page_admin

Instagram:

https://www.instagram.com/wszyscyjestesmypacjentami/

Twitter:

https://twitter.com/GvmCarint?lang=pl

Reklama

Stacja Diagnoza

Cztery lata temu. Piękny, ciepły maj. Kilka miesięcy wcześniej odnaleźliśmy