Beach Volleyball Business Cup – biznes gra w siatkówkę

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Do lata zostało jeszcze sporo czasu, ale pogoda za oknem pozwala już marzyć o plażowych zmaganiach, takich jak mecz siatkówki.

Zima zmusza do zamknięcia się w czterech ścianach i czekania na koniec przejmującego mrozu. Szczególnie odczuwają to zwolennicy sportów uprawianych na świeżym powietrzu. Jeszcze trudniejsze jest to dla fanów siatkówki plażowej, która największą przyjemność sprawia w okresie letnim. Na razie pozostaje im wspominać niepowtarzalny klimat wielkich emocji, sportowej rywalizacji, serwów zahaczających o chmury i wszędobylskiego piasku. Przy okazji odżywają wspomnienia o zeszłorocznych biznesowych rozgrywkach w piłkę plażową Beach Volleyball Business Cup 2015. Zacięta gra 32 zespołów miała miejsce na sopockiej plaży w ostatnich dniach czerwca. Reprezentacje 26 firm spotkały się w czasie dwudniowych rozgrywek, aby udowodnić która z nich najlepiej panuje nad siatką. W ten sposób organizatorzy chcieli promować pracę zespołową i zwrócić uwagę na budowane w ten sposób relacje, przekładające się na późniejszą działalność i codzienne zaangażowanie.

Zakończona wielkim sukcesem piąta edycja turnieju w 2015 roku zachęciła organizatorów do podjęcia kolejnych wysiłków przy przygotowaniach do edycji BVBCup 2016. Widząc tak wielkie zainteresowanie i ogrom pozytywnych emocji, które towarzyszyły wszystkim na boisku, jak również poza nim, chcemy potwierdzić plany i już wkrótce zaprosić do udziału w tegorocznej edycji. Zapisy ruszają 18 kwietnia, a poprzedzą je organizowane w tym roku Treningi Otwarte, które rozpoczną się na sali, ale już w maju wyjdziemy wspólnie na piasek.

Więcej informacji na stronie Turnieju: www.bvbcup.pl.

Zapraszamy do wspólnej gry!

 

tekst: Kajetan Kusina

Reklama