Powierz nam zdrowie Twoich oczu – spełniaj marzenia – uwolnij się od okularów!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dzięki laserowej korekcji wzroku możemy trwale usuwać krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm czy kombinacje tych wad. Zabieg pozwala na trwałe zrezygnowanie z okularów czy soczewek kontaktowych, diametralnie zmieniając komfort życia. Daje szansę na podjęcie wymarzonej pracy, uprawianie ulubionych sportów bez ograniczeń i zyskanie zupełnie nowych możliwości w życiu.

Jeden dzień może na dobre odmienić Twoje życie!

Potwierdzają to opinie setek naszych zadowolonych pacjentów. Dołącz do nich – perfekcyjny wzrok możesz uzyskać już w trakcie jednodniowego pobytu w naszym prestiżowym Centrum Okulistycznym w Sopocie. W charakterystycznym Krzywym Domku zajmujemy się korygowaniem wad wzroku oraz leczeniem chorób oczu najnowocześniejszymi metodami, m.in. jedyną dostępną w Polsce metodą iLASIK, po której już następnego dnia pacjenci mogą powrócić do codziennych zadań.

Wysokiej jakości sprzęt, najlepsi specjaliści i spełnianie standardów najbardziej wymagających instytucji kontrolujących – to nasza obietnica i gwarancja bezpieczeństwa Twoich oczu.

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty noworocznej. Szczegóły na www.blikpol.pl.

Centrum Okulistyczne BLIKPOL

Oddział Centrum Medycznego KARDIOTEL

ul. Jana Jerzego Haffnera 6

81-717 Sopot

Krzywy Domek, II piętro

tel.: +48 55 55 255

kom.: +48 535 563 000

biuro@blikpol.pl

źródło: mat. prasowe

Reklama

Reklama