Czerwiec pod znakiem golfa

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Początek lata przyniesie miłośnikom gry w golfa niemało radości. Już 11 i 12 czerwca w Sierra Gold Club odbędzie się prestiżowy turniej SKAT International Cup, sklasyfikowany w II kategorii rankingu Polskiego Związku Golfa.

W połowie miesiąca członkowie krajowych i zagranicznych klubów golfowych spotkają się pod Wejherowem. Na polu pojawią się także zaproszeni przez organizatorów goście – partnerzy biznesowi Grupy SKAT z najwyższej europejskiej kadry kierowniczej, a także gracze zrzeszeni w Polskim Związku Golfa, w sumie ponad 100 uczestników z całej Europy.

Golfiści śmiało mogą spodziewać się niesamowitych emocji i atrakcji – zeszłoroczny turniej został bardzo wysoko oceniony i okrzyknięty debiutem roku. Tym razem można oczekiwać jeszcze więcej. Zaproszeni goście i ich osoby towarzyszące będą mieli okazję wziąć udział w Akademii Golfa – zajęciach z profesjonalnym trenerem, które zakończą się mini-zawodami. Z kolei drugiego dnia na świeżutkim, nowo wybudowanym dziewięciodołkowym polu w Sierra Golf Club rozegrany zostanie także Junior Golf Cub, w którym udział mogą wziąć dzieci i młodzież już zarażona pasją do gry.

Sierra Golf Club to 82-hektarowy kompleks, spełniający wszelkie standardy światowe. Posiada on pełnowimiarowe (18-dołkowe) pole klasy mistrzowskiej (par 72), które wyposażone jest w nowoczesny drifting range, czyli 26 osłoniętych przed deszczem stanowisk. Dodatkowo na polu znajduje się putting, chipping i pitching green. Gracze znajdą tu także Dom Klubowy o powierzchni ponad 100 m kw. z atrakcyjnym wyposażeniem – kominkami, stołem bilardowym, barem, restauracją czy symulatorami gry, z których można skorzystać w przypadku kiepskiej pogody. Wszystko zorganizowano po to, by zapewnić gościom komfort i unikalną atmosferę.

Więcej informacji o SKAT International Cup, również w wersji angielskiej, znajduje się na stronie www.skatgolf.com.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Reklama
[instagram-feed]

Reklama