Letni ogród Wine Garden w Ilonn Hotel

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Wine Garden to atrakcyjnie zaaranżowany ogród z pięknie wkomponowanymi w przestrzeń roślinami, kolorowymi girlandami, poukładanymi na krzesłach miękkimi i kolorowymi poduszkami oraz kocami.

To nie tylko świetne miejsca do wypoczynku dla gości, ale także dodatkowa przestrzeń na spotkania biznesowe, konferencyjne oraz miejsce na bankiet lub kolację firmową.

Reklama

Wine Garden można wykorzystać samodzielnie, przygotowując spotkanie na świeżym powietrzu lub połączyć z salą konferencyjną, tworząc wyjątkową i inspirującą przestrzeń.

W tak pięknym i nadzwyczajnym miejscu każde spotkanie będzie sukcesem organizacyjnym i biznesowym.

Wine Garden to także efektowne imprezy z muzyką na żywo, drinkami i tapasami, wieczory przy winie, strefa kibica oraz rodzinne spotkania na świeżym powietrzu.

W każdy weekend podawane są także śniadania a’la carte dla klientów z zewnątrz. Świeże, chrupiące pieczywo z naszej piekarni Big Bonjour, w towarzystwie wyśmienitych dań śniadaniowych, to wszystko, czego potrzeba, by odpowiednio rozpocząć dzień!

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama