Rajd Kaszub – skwar, kurz i ryk silników

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Końcówka maja okazała się hojna i obdarzyła wszystkich wyjątkowo ciepłą pogodą, co tylko podgrzało i tak już gorącą atmosferę na Rajdzie Kaszub 2016.
Kurz, zapach spalin i ryk silników to prawdziwa poezja dla wszystkich prawdziwych fanów motoryzacji, zwłaszcza tej w wydaniu rajdowym. Dodając do tego żar lejący się z nieba i wówczas niektórzy są po prostu wniebowzięci.

Większość ludzi w tak słoneczną pogodę, jak ta, którą obdarował nas weekend 24-25 maja, woli uciec na łono natury. Jednak są też ci, którzy wolą obcować z pięknem technologii ucieleśnionej przez motoryzację.

Izabeli Guga-Marek udało się idealnie uchwycić tę wyjątkową atmosferę w poniższej galerii dokumentującej Rajd Kaszub 2016 – część zmagań Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Fanów motoryzacji nie musimy chyba namawiać do jej obejrzenia. Natomiast ci nieobeznani z urokiem rajdów też powinni na nią zerknąć, bo dzięki temu zrozumieją, w czym tkwi radość ze słuchania muzyki wydobywającej się z silników tych wspaniałych maszyn.

 

źródło: Organizatorzy

fot.: Izabela Guga-Marek ( www.smart-flow.pl )

Przeczytaj również

Macarena 24/7

Kiedy w duszy gra macarena. Dwadzieścia cztery na dobę, człowiek

Nasze magazyny

Reklama

Reklama
[instagram-feed]

Reklama