Nowa odsłona Quadrille SPA

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nową filozofię Quadrille SPA wyznacza synergia metod oraz równowaga pomiędzy czasami przeszłym i przyszłym, światem rzeczywistym i marzeniami, realnością i magią, technologią estetyczną i naturą, biernym poprawianiem urody i mobilizacją skóry do działania, świadomością i nieświadomością, dbałością o ciało i duszę, jedną i drugą stroną lustra.

Zabiegi w Quadrille SPA podzielone są na dwa podstawowe filary: zabiegi na twarz i zabiegi na ciało. Za każdym razem skomponowane są one według 4 kroków. Pierwsze trzy to oczyszczanie, równowaga, odmładzanie i modelowanie. Czwarty krok to odkrywanie, czyli twoja inspiracja do działania dzięki możliwości skorzystania z kompletnych programów, doradztwa w zakresie kontynuacji pielęgnacji w domu czy też inspiracji do ćwiczeń i zdrowszej diety, tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Inspiracja to krok, w którym Quadrille SPA angażuje ciebie.

Nowe programy w Quadrille SPA zaprojektowane są na osiągnięcie jak najkorzystniejszego efektu w jak najkrótszym czasie oraz wypracowania trwałych rezultatów. Technologia oraz osiągnięcia współczesnej nauki są tu wykorzystywane po to, aby dotrzeć do źródeł danego problemu i wyeliminować jego przyczyny, bez odwoływania się do metod inwazyjnych.

Przykładowy program:

BODY CONTOUR EXPRESS

Body Contour Express to synergia metod – drenażu limfatycznego, wyjątkowego masażu modelującego Med Contour (czyli potęgi ultradźwiękowej kawitacji do rozbijania i upłynniania komórek tłuszczowych) oraz mocy składników aktywnych zabiegu Body Strategist. Już po pierwszym zabiegu widzimy zdecydowany efekt ujędrnienia, wygładzenia skóry i wymodelowania sylwetki (ten ostatni mierzalny centymetrem). To propozycja dla tych osób, które chcą przyjemnie spędzić czas w SPA i wykorzystać go maksymalnie i efektywnie dla swojej figury.

W skład programu wchodzą:

1 x drenaż limfatyczny

1 x zabieg Med Contour na jedną partię ciała: brzuch + boczki/uda zewnętrzne/wewnętrzne/pośladki

1 x zabieg Body Strategist [comfort zone] dopasowany indywidualnie do sylwetki

Koszt programu: 1000 zł

Quadrille SPA to jedyna strefa w Quadrille, gdzie się nie czaruje. To świat stworzony dla Alicji jako kraina świadomych i indywidualnych wyborów oraz twardych efektów. Czasu nie oszukasz, ale możesz go dobrze wykorzystać dla wypracowania trwałych i skutecznych efektów, niezależnie, czy w danym momencie zależy ci na oczyszczeniu, odmłodzeniu, czy po prostu odpoczynku. Wybierz coś dla siebie i sprawdź co jest po drugiej stronie lustra…

 

Quadrille SPA

Folwarczna 2, 81-547 Gdynia

spa@quadrille.pl +48 58 351 03 20

Reklama