Lider w dziedzinie piękna otwiera się na Podkarpacie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
To jedna z najprężniej rozwijających się klinik, oferujących zabiegi z zakresu odchudzania, odmładzania, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. La Perla to dotychczas dziesięć świetnie prosperujących placówek w całej Polsce. Właśnie otworzyła jedenastą, w stolicy Podkarpacia, Rzeszowie.

Kliniki La Perla to dobrze rozpoznawalna marka w świecie beauty. To 16 lat doświadczenia, aż sześć klinik w Warszawie i okolicach oraz klinika w Józefowie, Krakowie, Zakopanem, Bolesławcu, a z powodu licznych sygnałów potrzeby tego rodzaju kliniki w stolicy Podkarpacia, od niedawna również w Rzeszowie.

– Niezmiernie cieszę się, że naszą 11-stą Klinikę otworzyliśmy właśnie w Rzeszowie – to piękne i prężnie rozwijające się miasto, a co najważniejsze, pełne otwartych i nowoczesnych mieszkańców – mówi prezes Kliniki La Perla, Kalina Ben Sira.

Rzeszowska klinika La Perla miała swoje uroczyste otwarcie 15 października w Millenium Hall, siedzibie nowej placówki. Na uroczystości były obecne znane i lubiane gwiazdy: Andrzej Młynarczyk, aktor, Karolina Szostak, prezenterka telewizyjna, Jarek Szado, stylista, Tomasz Barański, tancerz oraz Mariola Bojarska-Ferenc, znana trenerka fitness. Ambasadorzy Kliniki La Perla chętnie opowiadali o zabiegach, które wykonują w klinice i prowadzili panele i warsztaty edukacyjne. Jak podkreśla prezes Kliniki La Perla, Rzeszowskie spa to miejsce dla każdego:
– Rekomendacje gwiazd są dla nas zawsze ogromnym zaszczytem, doceniamy, że polecają nas i ufają nam osoby, których wygląd w pracy zawodowej jest niezmiernie ważny. Zawsze podkreślam jednak, że La Perla to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i każdy klient jest traktowany jak gwiazda – mówiła.

La Perla w Rzeszowie oferuje najnowocześniejsze zabiegi z zakresu odmładzania, odchudzania, medycyny estetycznej, a także zabiegów SPA. Wejście do niej prowadzi także od Hotelu Hilton Garden Inn.

Reklama

Stacja Diagnoza

Cztery lata temu. Piękny, ciepły maj. Kilka miesięcy wcześniej odnaleźliśmy