Termy Uniejów – sukces rozbudowy kompleksu basenowego

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

W kolejnej odsłonie prezentacji perspektyw, jakie czekają nas w Uniejowie, skupimy się bliżej na tym, co tak wyróżnia to miejsce i ściąga turystów z całej Polski. Mam na myśli oczywiście – Termy.

Zresztą, nie bez powodu akurat teraz skupiamy się na tym aspekcie tego urokliwego miejsca. Trwająca od jakiegoś czasu rozbudowa basenów termalnych została właśnie ukończona! Od teraz goście skorzystać mogą z nowych atrakcji, które nie tylko umilą im pobyt, ale również zapewnią możliwie aktywny wypoczynek, relaksację i poprawę zdrowia!

Do użytku oddany został właśnie całoroczny basen rekreacyjny. W planach jest również zielona plaża dla wszystkich miłośników kąpieli słonecznych. Obecnie, tereny termalne mogą przyjąć aż 900 osób! Liczba ta jest imponująca, jednakże nie tak imponująca jak fakt, że w planach rozbudowy obiektu jest powiększenie jej o 100%! Blisko dwa tysiące osób na przestrzeni basen to jednak wyzwanie dla obsługi obiektu…zazwyczaj. W tym przypadku – uniejowskie termy są zaprojektowane ergonomicznie, każda przestrzeń jest zajęta w najlepszy możliwy sposób, a profesjonalna obsługa pomoże nam w każdej sytuacji.

Początek wakacji to koniec przygotowań do otwarcia nowego, wielofunkcyjnego basenu wypełnionego wodą solankową. Leżanki, ławeczki rurowe z masażem powietrznym, masażem karku, stanowiska do masażu ściennego z zasysaniem powietrza, gejzery, kaskada wodna oraz armatki – wszystko czego człowiek może chcieć, by się zrelaksować. Całość powierzchni lustra wody nowej niecki wyniesie blisko 800 metrów kwadratowych!

Warto jednak pamiętać, że tego rodzaju wycieczki częstokroć są wycieczkami z całą rodziną. Zarząd term pamięta o tym i przygotował także szereg niespodzianek dla tych najmłodszych gości obiektu. W miejscu dotychczasowego brodziku ze zjeżdżalnią powstanie zamek wodny z kilkoma mniejszymi zjeżdżalniami oraz siatka wspinaczkowa.

– Budowa nowych atrakcji dla dzieci to wyjście naprzeciw potrzebom gości kompleksu, którzy oczekiwali tego typu inwestycji – mówi Marcin Pamfil, prezes Term Uniejów.

Oprócz samej rozbudowy basenów i ulepszenia infrastruktury całego obiektu wprowadzone zostaną również atrakcyjne bilety rodzinne.

Reklama

– Jesteśmy praktycznie jedynym obiektem w kraju, który ma ulgę dla dzieci do lat 7, które wchodzą bezpłatnie. Teraz wprowadzamy bilety rodzinne. Kierowane one będą do rodzin odwiedzających Termy Uniejów z dziećmi starszymi niż te, które obejmuje darmowe wejście – dodaje prezes obiektu.

Corocznie ponad pół miliona osób decyduje się na odwiedzenie Term Uniejów. Dzięki nowopowstałemu hotelowi, liczba ta ma szansę znacząco się zwiększyć. Oprócz basenów solankowych, zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych, obiekt wyposażony jest w strefę saun oraz program fitness i wellness. W połączeniu z wysokim standardem hotelu oraz specjalnymi strefami dla dzieci – jest to wręcz wymarzone miejsce nie tylko na weekendowy wypad, ale naprawdę solidne wakacje.

Stacja Diagnoza

Cztery lata temu. Piękny, ciepły maj. Kilka miesięcy wcześniej odnaleźliśmy