Nowy sklep eobuwie w Gdańsku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Nowy sklep eobuwie.pl w Gdańsku już otwarty

28 czerwca eobuwie.pl otworzyło sklep stacjonarny w centrum handlowym Forum Gdańsk. Marka zaskoczyła odwiedzających, oferując im szereg atrakcji, dotychczas niewidzianych w innych, słynących z zaawansowanej technologii, sklepach marki.

Reklama
Advertisement

W dniach premiery sklepu, w roli jednego ze sprzedawców występuje humanoidalny robot, Pepper, a przed sklepem klienci mogą, jako pierwsi w Polsce, przetestować “foot truck” – czyli mobilny sklep eobuwie, mieszczący się w specjalnej, zautomatyzowanej naczepie ciężarówki.

Inauguracja sklepu i towarzyszące jej atrakcje potrwają w Gdańsku przez cały weekend, do niedzieli 30 czerwca. Poza atrakcjami technologicznymi, do dyspozycji gości oddano również strefę relaksu oraz punkt indywidualnej customizacji obuwia.

Eobuwie.pl konsekwentnie realizuje ideę omnichannel, starając się trzymać kontakt z klientami w każdej możliwej formie. Obok poszerzania oferty internetowej stawia na rozwój sieci retail.

– Cały czas, zainspirowani potrzebami naszych klientów, sięgamy po najnowsze rozwiązania technologiczne, które inspirują i pomagają w zrobieniu idealnych zakupów. Cieszymy się, że teraz możemy je zaproponować również mieszkańcom Trójmiasta – mówi Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl.

W salonie eobuwie.pl w Gdańsku dostępny oczywiście jest punkt skanowania systemu esize.me – pozwalającego dopasować rozmiar buta do dowolnego klienta, na podstawie indywidualnego skanu stopy w 3D.

Poza esize.me, wśród udogodnień dla klientów znajduje się kilkadziesiąt tabletów z aplikacją eobuwie.pl oraz punkty do samodzielnego odbioru zamówień internetowych.

– Skan wykonuje się raz, jest on darmowy. Potem warto przypisać go do swojego numeru telefonu lub adresu e-mail i w dowolnym momencie, czy to podczas zakupów stacjonarnych czy online, korzystać z rekomendacji. Naturalnym uzupełnieniem esize.me jest możliwość doboru spersonalizowanych wkładek, którą już oferujemy naszym klientom – precyzuje Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail w eobuwie.pl.

Salon w CH Forum Gdańsk zajmuje ponad 1 300 m kw., z czego sala sprzedaży zajmuje ok. 300, a magazyn butów ok 1000 m kw. Duża powierzchnia zapewnia większe możliwości magazynowe i logistyczne. Buty dostępne na miejscu dostarczane są do klienta w 3 minuty od momentu złożenia zamówienia. Możliwość składowania większej ilości towaru usprawni także dostawy oraz realizację, dostępnej już w kilku miastach, usługi Same Day Delivery – dostawy w 3 godz. na terenie danej aglomeracji.

Przeczytaj również

Reklama